دانشگاه صنعتی امیرکبیر- اخبار دانشگاه
دومین جشنواره استارتاپی فستاک با محوریت «فناورهای پرداخت» برگزار می‌شود

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1402/1/19 | 

دومین جشنواره استارتاپی فستاک با محوریت «فناوری‌های پرداخت» در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دومین جشنواره استارتاپی فستاک با موضوع فناوری‌های پرداخت (پی‌تک)، به همّت شتاب دهنده فست دانشگاه صنعتی امیرکبیر و مشارکت شرکت فن‌آوا کارت در خرداد ماه سال جاری برگزار می‌شود.
مهمترین محورهای این جشنواره اپلیکیشن‌های پرداخت یار، هایپرمارکت مجازی و الکترونیک، سخت‌افزارهای صنعت پرداخت، پی‌تک و هوش مصنوعی، پی‌تک و گیمیفیکیشن، پی‌تک و فروش خرد، پی‌تک و خدمات نوین بیمه‌ای و باشگاه نوین است.
این رویداد با حضور جمعی از فعالان حوزه پی‌تک و اکوسیستم کارآفرینی کشور، استارت‌آپ‌ها و کسب و کارهای نوآور و با هدف حمایت از محصولات و ایده‌های نوآورانه در راستای تجاری‌سازی و تولید محصول متناسب با شرایط روز کشور برگزار می‌شود تا علاوه بر تلاش برای ایجاد اشتغال، رونق تولید و به کارگیری و فعال‏سازی ظرفیت‏ های نهفته در کشور، زمینه ساز تقویت و حمایت از تولید داخلی و اقتصاد ملی شود.
بدینوسیله از علاقمندان به ارائه ایده‌ها در این جشنواره، دعوت می‌شود ایده‌های خود را حداکثر تا ۲۵ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ از طریق وبسایتwww.fastac.ir به دبیرخانه علمی جشنواره ارسال نمایند.
شایان ذکر است ، برگزیدگان جشنواره ایده‌های فستاک علاوه بر دریافت جوایز نقدی و حمایت مالی و سرمایه گذاری، حمایت های توانمندسازی و شتابدهی برای تبدیل ایده به محصول، توسعه بازار محصول و امتیاز ارتباط صاحبان ایده به شرکت‌های پرداخت بهره‌مند خواهند شد.
دومین جشنواره استارتاپی فستاک با محوریت «فناوری‌های پرداخت» به همت شرکت خدمات پرداخت الکترونیکی فن‌آوا کارت و دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.
نشانی مطلب در وبگاه دانشگاه صنعتی امیرکبیر:
http://aut.ac.ir/find-1.257.13855.fa.html
برگشت به اصل مطلب