دانشگاه صنعتی امیرکبیر- اخبار دانشگاه
سرپرست دانشگاه تاکید کرد؛ آمادگی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برای انجام طرح های تحقیقاتی مورد نیاز کشور در سال جدید

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1403/1/3 | 

سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر با بیان اینکه امروز قطعا اقتصاد و صنعت مبتنی بر دانش، مبنای پیشرفت و توسعه خواهد بود، گفت: امیدوار هستیم در سال ۱۴۰۳ نیز در زمینه تولیدات علمی، همچنین انجام پروژه های تحقیقاتی و صنعتی مورد نیاز کشور گام های بزرگی را برداریم.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دکتر علیرضا رهایی در پیام نوروزی ضمن تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان  به همکاران، اساتید، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه گفت: ماه مبارک رمضان ماه خود سازی و تزکیه نفس است امیدوارم همه همکاران از برکات این ماه نهایت بهره را ببرند.

وی در ادامه تصریح کرد: سال ۱۴۰۲ سال پرتلاشی برای دانشگاه صنعتی امیرکبیر بود، خوشبختانه با تلاش بی وقفه همه اقشار دانشگاهیان صنعتی امیرکبیر موفقیت های بزرگی را کسب کردیم. به طوری که دانشگاه در برخی نظام های رتبه بندی، رتبه اول و  در برخی دیگر نیز رتبه دوم را در بین دانشگاه های صنعتی کشور کسب کرد که این موفقیت بزرگی بود.

سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر تاکید کرد: در سال گذشته در جهت رفع نیازهای کشور طرح های بزرگی در این دانشگاه باسابقه به انجام رسید و این تلاش همچنان ادامه دارد. من امیدوار هستم که با توجه به ظرفیت های بسیار خوبی که در این دانشگاه وجود دارد در سال ۱۴۰۳ نیز موفق باشیم و در زمینه تولیدات علمی همچنین انجام پروژه های تحقیقاتی و صنعتی مورد نیاز کشور گام های بزرگی را برداریم.

رهایی ضمن تشکر از زحمات بی وقفه همکاران دانشگاه صنعتی امیرکبیر در روزهای پایان سال، خاطر نشان کرد: از همه افرادی که بی وقفه تلاش کردند تا موقعیت این دانشگاه بزرگ در جایگاه بالا باقی بماند و صعود کند، قدردانی می کنم و برای همه همکاران آرزوی سلامتی و موفقیت دارم. همچنین برای کشور عزیزمان ایران نیز آرزوی یک جایگاه والا و مهم در سطح دنیا را داریم که با تلاش همه همکاران دانشگاهی در سطح کشور حاصل خواهد شد.

استاد دانشگاه صنعتی امیرکبیر یادآور شد: امروز قطعا اقتصاد و صنعت مبتنی بر دانش، مبنای پیشرفت و توسعه خواهد بود. بنابراین تلاش و کوشش دانشگاهیان در سطح کشور بخصوص دانشگاه صنعتی امیرکبیر مبنای پیشرفت های بزرگ کشور خواهد بود.

نشانی مطلب در وبگاه دانشگاه صنعتی امیرکبیر:
http://aut.ac.ir/find-1.257.16666.fa.html
برگشت به اصل مطلب