دانشگاه صنعتی امیرکبیر- اخبار دانشگاه
برنامه ریزی برای برگزاری آزمون آيلتس (IELTS) در دانشگاه صنعتی امیرکبیر

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1403/3/22 | 

مدیرهمکاری‌های علمی و بین المللی دانشگاه صنعتی امیرکبیر از تجهیز و برنامه ریزی این دانشگاه برای برگزاری آزمون آیلتس خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دکتر روح الله باقرزاده، مدیرهمکاری‌های علمی و بین المللی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در جلسه‌ مشترک با دفتر نمایندگی IDP استرالیا در ایران، ضمن تاکید بر حمایت از برگزاری آزمون آیلتس در این دانشگاه، خاطر نشان کرد: خدمات مربوط به آزمون  آیلتس باید به نحوی در مرکز بین المللی زبان دانشگاه صنعتی امیرکبیر انجام شود، تا به ارتقا علمی دانشجویان و تسهیل امور مرتبط با این آزمون برای دانشجویان دانشگاه منجر شود.
دکتر باقرزاده افزود: برای اجرای آزمون های بین المللی آیلتس (IELTS) در دانشگاه صنعتی امیرکبیر، پردیس بین المللی کیش و واحدهای اقماری دانشگاه برنامه ریزی شده است.
دکتر احمد پورقاسم، رئیس مرکز بین المللی زبان دانشگاه صنعتی امیرکبیر نیز در این جلسه با تاکید بر شروع آزمون‌های آزمایشی از پایان خرداد سال جاری، اظهار کرد: این مرکز به عنوان یکی از قدرتمند ترین مراکز زبانی کشور، آمادگی کامل برای برگزاری این آزمون  را دارد.
 وی با بیان اینکه مرکزبین المللی زبان در فعال سازی شعبات مرکز زبان در واحدهای اقماری دانشگاه صنعتی امیرکبیر نقش بسزایی دارد، یادآور شد:  از جمله مراکزی که آمادگی فعال سازی شعبه زبان آموزی را دارد، می‌توان به مرکز بین المللی زبان دانشگاه در پردیس دریاساحلی بندرعباس اشاره کرد. با تجهیز این مرکز،  به زودی آزمون آیلتس در آن برگزار خواهد شد.
  حمیدرضا حکمی، مدیر اجرایی ایرسافام و مسئول دفترIDP  در ایران نیز ضمن ابراز خرسندی از همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر، سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش در برگزاری آزمون آیلتس در این دانشگاه خاطرنشان کرد:  تمامی تلاش خود را در سرعت بخشیدن به فرایندهای اجرایی برگزاری آزمون آیلتس در دانشگاه اختصاص خواهد داد.
نشانی مطلب در وبگاه دانشگاه صنعتی امیرکبیر:
http://aut.ac.ir/find-1.257.17177.fa.html
برگشت به اصل مطلب