دانشگاه صنعتی امیرکبیر- اطلاعیه‌های آموزشی
اطلاعيه زمانبندي ثبت نام اولیه دانشجويان كارشناسي (نيمسال اول ۱۴۰۰-۱۳۹۹)

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1399/6/5 | 
احتراماٌ ، به اطلاع می‌رساندکه ثبت نام در روزهای سه­‌شنبه ۹۹/۶/۱۱ و چهارشنبه ۹۹/۶/۱۲ به شرح جدول ذیل انجام خواهد شد.
روز ورودی ساعت
سه­‌شنبه ۱۳۹۹/۶/۱۱  ورودی ۹۵ و ماقبل ۸ تا ۹
سه‌­شنبه ۱۳۹۹/۶/۱۱ ورودی ۹۶ ۹:۳۰ تا ۱۱
سه­‌شنبه ۱۳۹۹/۶/۱۱ ورودی ۹۷ ۱۱:۳۰ تا ۱۳
چهارشنبه ۱۳۹۹/۶/۱۲ ورودی ۹۸ ۸ تا ۱۰
چهارشنبه ۱۳۹۹/۶/۱۲ پریود آزاد ۱۰:۳۰ تا  ۱۳
 

باتوجه به شرایط موجود و همه­‌گیری ویروس کرونا، به دانشجویان توصیه می­شود تا از مراجعهء حضوری به دانشگاه جداً خودداری نموده و موارد را از طریق تلفن یا ایمیل به دانشکده‌­های خود منعکس نمایند. معاونین و کارشناسان آموزشی دانشکده‌­ها در ساعات اعلام شده، پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.
 
* ثبت نام از طریق پورتال آموزشی انجام می پذیرد. لازم است تا دانشجویان به نکات زیر توجه نمایند:
 • موقتاً دروس نیمسال دوم ۹۸ که دارای وضعیت نمره نرسیده هستند، گذرانده شده در نظرگرفته شده لذا دانشجویان مجاز به اخذ دروس آتی در درختواره خواهند بود. وضعیت این دروس در «حذف و اضافه» به­‌روزسانی شده و در صورت عدم رعایت موارد آموزشی دروس مربوطه حذف خواهند گردید.
 • اخطارهای آموزشی بعد از بازهء «ثبت­‌نام اولیه» اجرا خواهند شد.
 • دانشجویان موظفند قبل از «ثبت­‌نام تکمیلی» قسمت اخطارهای آموزشی پورتال خود را کنترل نموده و نسبت به رفعِ اخطار و اخذ دروسِ پیشنیاز/همنیاز در «ثبت نام تکمیلی» اقدام نمایند.
 • باتوجه به شرایط موجود و عدم درجِ معدل ترمی در نیمسال دوم ۹۸، لذا کلیهء دانشجویان مجاز به اخذ ۲۰ واحد بوده و محدودیت مشروطی در نیمسال اول ۹۹ اعمال نخواهد شد.
 • فقط آن دسته از دانشجویانی که در نیمسال اول ۹۹ ادعای فراغت از تحصیل داشته باشند یا دانشجویانی که معدلِ کل آنها بیش از ۱۷ باشد؛ مجاز به اخذ بیش از ۲۰ واحد خواهند بود.
 • مطابق روال جاری دانشگاه، لیست انتظار(رزرو) برای رزرو دروس در روزهای ثبت نام فعال بوده و پس از آن لیست رزرو فاقد اعتبار خواهد بود.
 • اخذ دروسِ یکبار افتاده بصورت هم‌نیاز با درسِ بعدی مجاز خواهد بود و چنانچه دانشجویان درس افتاده را بصورت همنیاز اخذ ننماید، کلیهء دروس بعدی اخذ شده مشمولِ اخطارِ عدم رعایت پیشنیاز شده و در پایان بازهء «حذف و اضافه» این دروس حذف خواهند شد.
 • مطابق روال، امکان اخذ دروس افتاده (ریاضی عمومی ۱، ریاضی عمومی۲، معادلات دیفرانسیل، محاسبات عددی، برنامه نویسی کامپیوتر، فیزیک عمومی۱ و فیزیک عمومی۲ ) بعنوان امتحان مجدد (تحت گروه ۱۰۰) در پورتال آموزشی وجود دارد.
 • مطابق روال نیمسال­‌های اول، دروس مختص دانشجویان ورودی جدید توسط دانشجویان ورودی سال­های قبل، غیرقابل اخذ بوده و باتوجه به شرایط فعلی و برگزاری این دروس با تاخیر بیش از یک ماه، به دانشجویان توصیه می­شود تا درصورت امکان در گروه­‌های امتحان مجدد(گروه ۱۰۰) ثبت­‌نام نمایند.
 • ثبت‌­نام‌­های غیر­سیستمی دانشجویان؛ اعم از میهمان بین دانشکده­ای، ثبت نام دانشجویان تغییر رشته‌ه­ای و ثبت­‌نام دروس ارشد، بعد از »ثبت­‌نام تکمیلی» انجام خواهد شد.
 
 
در صورت قطع برق در طول ثبت نام بشرح ذیل عمل خواهد شد :
 1. سیستم ثبت­‌نام بلافاصله متوقف می­گردد. ( جهت جلوگیری از ضایع شدن حق دیگران )
 2. دقیقه پس از وصل مجدد برق و رفعِ کاملِ قطعی برق در همهء دانشکده­‌ها، سیستم مجدداً وصل شده وکار از آنجائیکه متوقف شده بود ادامه می‌رساند.
 3. برنامهء زمانی جدول بالا به مدت قطعی برق  به تعویق خواهد افتاد.
 
                                                            مدیریت امور آموزشی
                                                            دانشگاه صنعتی امیرکبیر
نشانی مطلب در وبگاه دانشگاه صنعتی امیرکبیر:
http://aut.ac.ir/find-1.468.4871.fa.html
برگشت به اصل مطلب