دانشگاه صنعتی امیرکبیر- اخبار دانشگاه
مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان مرکز مشاوره نمونه کشور انتخاب شد

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1401/2/26 | 

سی و سومین گردهمایی سالانه روسای مراکز مشاوره دانشجویی سراسر کشور برگزار شد که در این گردهمایی مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان مرکز مشاوره نمونه کشور معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، در سی و سومین گردهمایی سالانه روسای مراکز مشاوره دانشجویی سراسر کشور، مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان «مرکز مشاوره نمونه کشوری» معرفی و با اهدای لوح سپاس و تندیس از این مرکز، تجلیل شد.
در لوح تقدیر مرکز مشاوره این دانشگاه آمده است: «ریاست محترم مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی امیرکبیر
ارائه خدمات مرتبط با سلامت روانی و اجتماعی دانشجویان در ایام کرونا، برگی درخشان از فعالیت های مراکز مشاوره دانشگاه های کشور شد. ضمن قدردانی و ارج نهادن به تلاش بی بدیل، مجدانه و دلسوزانه رئیس و همکاران محترم آن مراکز در ارتقای سلامت و ارائه خدمات روان‌شناختی به دانشجویان عزیز این مرز و بوم، بدینوسیله کسب عنوان «مرکز مشاوره نمونه» در ارزیابی سال ۱۴۰۰ مرکز مشاوره دانشگاه های سراسر کشور را به جنابعالی و همکاران محترم تبریک عرض می نماییم.»
سی و سومین گردهمایی سالانه روسای مراکز مشاوره دانشجویی سراسر کشور با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان ۱۹ و ۲۰ اردیبهشت ماه به میزبانی دانشگاه شیراز برگزار شد.
در این گردهمایی بیش از ۱۳۰ دانشگاه و رئیس مراکز مشاوره حضور داشتند.
نشانی مطلب در وبگاه دانشگاه صنعتی امیرکبیر:
http://aut.ac.ir/find.php?item=1.257.11607.fa
برگشت به اصل مطلب