دانشگاه صنعتی امیرکبیر- اخبار دانشگاه
پیام ریاست دانشگاه به مناسبت آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1401/7/10 | 
بسم الله الرحمن الرحیم

به فضل الهی و مقارن با ایام فرخنده ماه ربیع، باردیگر موسم رویش و شکوفایی مجدد بوستان آگاهی و دانایی از راه رسید تا  برگ جدیدی از دفتر معرفت و فصلی نو برای جوانانِ آینده ساز کشور، در دانشگاه صنعتی امیرکبیر محقق شود.
مجاورت زمانی آغاز سال تحصیلی با هفته دفاع مقدس نیز باردیگر فضای دانشگاه را به عطر ملکوتی شهیدان و خاطره تابناک ایثارگران و آزادگان آمیخته است تا حماسه هشت سال دفاع مقدس و تبیین درس‌ها و ارزش‌های ایستادگی ملت سربلند ایران در آن سال‌ها، بر همگان یادآور شود.
ضمن نکوداشت و بزرگداشت این مناسبت ها و تبریک صمیمانه آغاز سال تحصیلی به تمامی اساتید، کارکنان و دانشجویان گرامی، به ویژه «نودانشجویان»، امید است با مشارکت فعال همه ارکان دانشگاه، بتوانیم نقش ممتاز و متمایز خود را در بهره برداری از امکانات و ظرفیت‌های موجود ایفا نموده و علاوه بر تثبیت و تعالی جایگاه «مادر دانشگاه های صنعتی کشور»، رتبه‌های علمی و تحقیقاتی این قطب علمی را از مرتبه فعلی به مراتب بالاتر ارتقاء بخشیم.
از خداوند متعال، توفیقات روزافزون همه شما عزیزان و پیشگامان توسعه و تعالی ایران اسلامی را تحت توجهات حضرت ولیعصر(عج) و زعامت رهبر معظم انقلاب، در خدمتگزاری بیش از پیش به ملت مسلمان و حق شناس ایران و تحقق اهداف و آرمانهای شهدا و امام شهیدان مسئلت می نمایم.

 
سید حسن قدسی پور
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر
 
نشانی مطلب در وبگاه دانشگاه صنعتی امیرکبیر:
http://aut.ac.ir/find-1.257.12728.fa.html
برگشت به اصل مطلب