دانشگاه صنعتی امیرکبیر- اخبار دانشگاه
غرفه دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان غرفه برتر در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری انتخاب شد

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1401/9/23 | 

همزمان با پایان یافتن بیست و سومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار، غرفه دانشگاه صنعتی امیرکبیر با کسب  امتیاز عالی  از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان غرفه برتر معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، در هفته پژوهش و از سوی وزارت علوم غرفه دانشگاه صنعتی امیرکبیر در بیست و سومین  نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار به عنوان غرفه برتر این نمایشگاه انتخاب و معرفی شد.
دانشگاه صنعتی امیرکبیر با ۳۰دستاورد فناورانه در بیستمین و سومین نمایشگاه پژوهش ،  فناوری و فن بازار حضور داشت که براساس ارزیابی های صورت گرفته غرفه این دانشگاه با کسب امتیاز عالی به عنوان یکی از غرفه های برتر این نمایشگاه انتخاب و معرفی شد.
غرفه دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مساحتی بالغ بر ۱۶۱متر مربع طراحی شده است که در این غرفه ۳۰ طرح و دستاورد فناورانه مربوط به دانشکده ها ، پژوهشکده ها  ، شرکت های دانش بنیان و مراکز پژوهشی مختلف  ارائه شد.
گفتنی است : انتخاب غرفه ها با توجه به معیار های حضور افراد مرتبط در غرفه ها (مسئولان و صاحبان فناوری ها)، غرفه سازی و غرفه آرایی، ارائه مناسب فناوری ها(بنر، بروشور، کارت ویزیت، کارتکس، سمعی و بصری)، مشارکت مراکز در ثبت فناوری ها در سامانه ایران تک هاب و شاخص TRL ) و تعامل با بازدید کنندگان و متقاضیان فناوری صورت گرفته است.
تصویر لوح تقدیر را در ادامه ملاحظه نمائید:

 
نشانی مطلب در وبگاه دانشگاه صنعتی امیرکبیر:
http://aut.ac.ir/find.php?item=1.257.13160.fa
برگشت به اصل مطلب