دانشگاه صنعتی امیرکبیر- اخبار دانشگاه
بازديد هیئت دانشگاه فني دريايي سن پترزبورگ از دانشگاه صنعتی امیرکبیر

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1401/10/7 | 

هیأتی از دانشگاه فنی دریایی سن پترزبورگ با هدف  آغاز و گسترش همکاری های مشترک از دانشگاه صنعتی امیرکبیر بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر: در این بازدید و نشست طرفین به معرفی ظرفیت ها و توانمندی‌های خود و حوزه های مد نظر برای تعریف همکاری های مشترک پرداختند.
دکتر طه گودرزی، مدیر همکاری های علمی و بین المللی در حاشیه این نشست با اشاره به امکان همکاری با دانشگاه فنی دریایی سن پترزبورگ در زمینه  های مختلف به ویژه  در بخش صنایع دریایی و تحقیقات جوش گفت : با توجه به قرار گرفتن دپارتمان همکاری های بین المللی این دانشگاه در بین مراکز سطح یک ملی کشور روسیه ؛ چشم انداز و همگرایی خوبی برای همکاری مشترک در سطوح مختلف اعم از چاپ مقاله، راهنمایی مشترک پایان نامه های تحصیلات تکمیلی، برگزاری دوره های کوتاه مدت تخصصی به ویژه در بخش فناوری جوش و لیزر و آزمایشگاه مجازی مشترک وجود دارد.
گفتنی است : دانشگاه فنی دریایی سن پترزبورگ نیز آمادگی و تمایل خود را برای امضای تفاهم نامه با دانشگاه صنعتی امیرکبیر و آغاز همکاری های مشترک اعلام کرد.
این هیات همچنین از دانشکده مهندسی دریا ، آزمایشگاه ها و بخش های مختلف این دانشکده بازدید کردند.
در این بازدید و نشست معاون امور بین الملل، مدیر همکاری های علمی و بین المللی، روسای دانشکده های مهندسی مکانیک، مهندسی هوافضا، مهندسی دریا و رئیس مرکز تحقیقات جوش دانشگاه صنعتی امیرکبیر و مدیر دپارتمان همکاری های بین الملل، معاون آموزش و رئیس آزمایشگاه لیزر و رئیس دپارتمان امور اداری دانشگاه فنی دریایی سن پترزبوگ حضور داشتند.
نشانی مطلب در وبگاه دانشگاه صنعتی امیرکبیر:
http://aut.ac.ir/find-1.257.13230.fa.html
برگشت به اصل مطلب