دانشگاه صنعتی امیرکبیر- اخبار دانشگاه
پذیرش دانشجو در پردیس بین المللی کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1401/11/8 | 

پردیس بین المللی کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر برای نیم سال دوم تحصیلی سال ۱۴۰۱- ۱۴۰۲در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دکتر یوسف رفیعی رئیس پردیس بین المللی کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیرگفت : این پردیس در رشته های مدیریت کسب و کار (MBA)، مهندسی فناوری اطلاعات (IT)، مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) و مدیریت ساخت(CEM) از طریق آزمون اختصاصی با بررسی سوابق آموزشی – پژوهشی و مصاحبه تخصصی در مقطع کارشناسی ارشد  به صورت حضوری و آموزش الکترونیکی (مجازی) دانشجو می پذیرد.
وی افزود: دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان مادر دانشگاه های صنعتی کشور در جهت گسترش آموزش عالی در مناطق آزاد و استفاده از ظرفیت های آن برای به اشتراک گذاشتن توانمندی های خود در عرصه بین المللی، ارتقای فعالیت های آموزشی، پژوهشی و افزایش مهارت های دانشجویان ایرانی و غیر ایرانی اقدام به تاسیس پردیس بین المللی کیش کرد؛ارائه دوره های آموزشی رسمی در مقطع تحصیلات تکمیلی، برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و کوتاه مدت از راهبردهای این پردیس است.
دکتر رفیعی خاطر نشان کرد : پردیس بین المللی کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر بستر و فرصتی مناسبی را برای بهره برداری مدیران صنعتی و دولتی و کارشناسان شاغل، از آموزش و تحصیلات دانشگاهی را فراهم آورده است.
وی یادآور شد: با توجه به اینکه بخش قابل توجهی از متقاضیان تحصیل از کارشناسان، فعالان اقتصادی، مدیران و افراد خبره در صنایع، سازمان ها، نهادهای دولتی و خصوصی هستند، کلاسهای حضوری در کیش به صورتی برنامه ریزی شده در هر نیمسال تحصیلی در دوره‌های حضوری فقط ۵ بار حضور و برای دوره‌های مجازی ۳ بار حضور در کیش در برنامه ریزی شده است.
رئیس پردیس بین‌المللی کیش افزود: این پردیس در بهمن ۱۳۹۷ با تعداد ۵۰ نفر دانشجو شروع به فعالیت کرد و در حال حاضر پس از گذشت چهارسال با وجود شرایط ناشی از بیماری کرونا، با داشتن حدود ۲۵۰ نفر دانشجوی فعال و بیش از ۲۵۰ دانش آموخته توانسته است به بخشی از اهداف خود دست پیدا کند.
وی افزود :در صدد هستیم که با اخذ مجوزهای لازم، پذیرش دانشجوی جدید برای ترم بهمن سال تحصیلی جاری را انجام دهیم.
متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت پردیس بین المللی کیش به آدرس  kish.aut.ac.ir مراجعه نمایند.
نشانی مطلب در وبگاه دانشگاه صنعتی امیرکبیر:
http://aut.ac.ir/find.php?item=1.257.13439.fa
برگشت به اصل مطلب