دانشگاه صنعتی امیرکبیر- اخبار دانشگاه
برگزاری مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در دانشگاه صنعتی امیرکبیر

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1398/7/6 | 
مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در دانشگاه صنعتی امیرکبیر از سوی بسیج کارکنان دانشگاه و با حضور مدیران، اساتید و کارکنان برگزار شد.

در این مراسم:

توسط فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه؛
برنامه های دانشگاه صنعتی امیرکبیر در هفته دفاع مقدس تشریح شد

فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه صنعتی امیرکبیر برنامه های این دانشگاه در هفته دفاع مقدس را تشریح کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر : مجید کوخیل در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: این دانشگاه برنامه های متعددی در هفته دفاع مقدس داشته است که از جمله آن می توان به دیدار با خانواده های شهدای دانشجو این دانشگاه اشاره کرد.
وی افزود: به مناسبت هفته دفاع مقدس برنامه دیدار با خانواده شهدای دانشجو این دانشگاه برگزار شد که بسیار مورد استقبال قرار گرفت و این برنامه در ماه های آینده نیز ادامه می یابد.
فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه صنعتی امیرکبیر تاکید کرد: همچنین به مناسبت هفته دفاع مقدس ، دانشگاه با بنرهایی با محوریت این موضوع آذین بندی شد.
کوخیل اظهار داشت: 31 شهریورماه همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و سال تحصیلی جدید مزار شهدای گمنام این دانشگاه گلباران شد.
وی عنوان کرد: بازدید از موزه صلح و برگزاری نمایشگاه عکس و تصاویر در صحن دانشگاه از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس در دانشگاه صنعتی امیرکبیر بود.
فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: همچنین به مناسب هفته دفاع مقدس رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر به همراه مدیران  و کارکنان دانشگاه با جانبازان قطع نخاعی  در آسایشگاه شهید بهشتی دیدار کردند.
کوخیل تاکید کرد: دفاع مقدس گنجینه ارزشمندی است که باید از آن بهره ببریم و مقام معظم رهبری نیز همواره تاکید داشتند که جوانان لازم است قصه جنگ را بشنوند.
حجت الاسلام میراحمدی نیز در این مراسم گفت: برگزاری و شرکت در جلسات گرامیداشت هفته گرامیداشت دفاع مقدس و داشتن دغدغه احیا و یاد شهدا برکات فراوانی برای جامعه و مردم دارد.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی امیرکبیر افزود: باید همه مردم با شهدا انس بیشتری داشته باشند چراکه براین اساس حیات جدیدی پیدا خواهیم کرد.
وی در ادامه گفت : اگر احیا یادها و خاطرات شهدا نباشد می بینیم که جامعه دچار تغییرات زیادی می شود.
حجت الاسلام میراحمدی اظهار داشت: دفاع مقدس دوران جانفشانی، ایثار، از خودگذشتگی و شهادت است و ما با این ذخیره و یاد آن روزها زندگی می کنیم.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی امیرکبیر اظهار داشت: شهدا افرادی بودند که مرگ را فنا نمی دانستند و جان را فدا کردند بنابراین باید فرهنگ ایثار و جانبازی در کشورترویج یابد.
حجت الاسلام میراحمدی خاطرنشان کرد: بیش از هر زمانی نیازمند به انس با شهدا هستیم.
همچنین در این مراسم سردار ابوالفضل مسجدی از فرماندهان هشت دفاع مقدس به خاطره گویی از این دوران پرداخت.
نشانی مطلب در وبگاه دانشگاه صنعتی امیرکبیر:
http://aut.ac.ir/find.php?item=1.257.480.fa
برگشت به اصل مطلب