دانشگاه صنعتی امیرکبیر- اطلاعیه‌ها
اطلاعیه بازگشایی خوابگاه‌های دانشجویی

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1401/1/17 | 
ضمن عرض تبریک سال جدید و آرزوی صحت و سلامتی برای کلیه عزیزان خانواده امیرکبیر، به اطلاع دانشجویان محترم کارشناسی می‌رساند پیرو مصوبه هیئت محترم رئیسه دانشگاه مبنی بر حضوری شدن آموزش تمامی مقاطع تحصیلی، اسکان دانشجویان کارشناسی از تاریخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ لغایت ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ طبق زمان‌بندی اعلام شده ذیل صورت خواهد پذیرفت:
  1. ‌اسکان نیمسال جاری تا پایان خرداد ماه ۱۴۰۱ و بصورت عادی (۱۰۰% ظرفیت اسمی اتاق‌ها) مطابق با منشور حقوق دانشجویی خواهد بود.
  2. آن دسته از دانشجویان گرامی که تاکنون در سامانه صندوق رفاه وزارت علوم پرونده تشکیل نداده‌اند، لازم است با مراجعه به سامانه bp.swf.ir نسبت به تشکیل پرونده اقدام نمایند.

درخواست ثبت نام خوابگاه

  1. دانشجویان متقاضی خوابگاه حتما بایستی از طریق پرتال آموزشی (منوی درخواست خوابگاه) درخواست خود را ثبت نمایند. درخواست‌ها پس از ثبت دانشجو جهت بررسی و تایید به اداره امور خوابگاه‌ها ارجاع خواهد شد.

تخصیص و تحویل خوابگاه

  1. پس از طی مراحل فوق، متقاضیان محترم می‌بایست در تاریخ مقرر، طبق جدول زمان‌بندی صفحه بعد، به اداره امور خوابگاه‌ها مراجعه نموده و پس از تایید اولیه درخواست در اداره، با اخذ کارت الکترونیک واکسیناسیون (از سامانه vcr.salamat.gov.ir/fa) به مرکز بهداشت و درمان دانشگاه مراجعه نموده و تاییدیه سلامت خود را دریافت نمایند و سپس مجددا به دفتر خدمات دانشجویی واقع در اداره امور خوابگاه‌ها مراجعه نمایند.
  2. دانشجویان محترم جهت تخصیص خوابگاه بایستی فقط و فقط در ساعات اداری (۸:۰۰ الی ۱۴:۳۰) به اداره امور خوابگاه‌ها مراجعه نمایند.

ملاحظات بهداشتی

  1. اسکان دانشجو منوط به تزریق حداقل دو دوز واکسن کرونا می‌باشد.
  2. پیرو ابلاغیه پروتکل‌های بهداشتی از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، کلیه ساکنین خوابگاه ملزم به رعایت کامل این پروتکل‌ها می‌باشند.

مشمولیت اسکان

  1. دانشجویان ساکن استان‌ البرز و حومه تهران فعلا در اولویت تخصیص خوابگاه نمی‌باشند. این دسته از دانشجویان در صورت نیاز به خوابگاه و وجود ظرفیت مکفی، بایستی از اردیبهشت ماه به بعد مراجعه نمایند.
  2. دانشجویان کارشناسی ورودی ۹۶ و ماقبل، به دلیل اتمام سنوات مجاز تحصیلی، مشمول دریافت خوابگاه نمی‌باشند.
  3.  پذیرش مهمان در خوابگاه‌های دانشجویی تا اطلاع ثانوی ممنوع خواهد بود.
ورودی (سال) تاریخ مراجعه جهت تخصیص اسکان نام خوابگاه(های) تخصیص داده شده
آقایان خانم‌ها
کارشناسی ۹۷ ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ شهدا شهید عصاری
کارشناسی ۹۸ ۱۴۰۱/۰۱/۲۲ شهید گلشن شهید رفتاری
کارشناسی ۹۹
۱۴۰۱/۰۱/۲۳ شهید شرفی شهید مرادی
کارشناسی ۴۰۰ ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ شهید نجات اللهی شهید رفتاری
ایمیل :Daftar.edarehgmail.com
شماره تماس:۰۲۱۶۶۹۵۸۰۱۷ داخلی ۲

                      
نشانی مطلب در وبگاه دانشگاه صنعتی امیرکبیر:
http://aut.ac.ir/find.php?item=1.335.11224.fa
برگشت به اصل مطلب