دانشگاه صنعتی امیرکبیر- اطلاعیه‌ها
تخلیه خوابگاه‌های دانشجویی

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1399/4/1 | 
با توجه به بند هـ اطلاعیه شماره ۲ معاونت فرهنگی و دانشجویی، مبنی بر جمع‌آوری وسایل، تخلیه و تحویل اتاق دانشجویانی که در گروه مشمولین مجاز اسکان در بند ب نیستند؛ با توجه به برنامه‌ریزی این اداره به منظور اسکان دانشجویان مجاز و لزوم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و کاهش ظرفیت اتاق‌ها، از کلیه دانشجویانی که در خوابگاه سکونت نخواهند داشت تقاضا می‌گردد تا دهم تیرماه نسبت به حضور در خوابگاه و تحویل اتاق خود اقدام نمایند. ضمنا توجه به نکات ذیل ضروری است :
  • کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی ورودی ۹۶، ۹۷، ۹۸، و آن دسته از ورودی‌های ۹۵ و ماقبل که جزو مشمولین مجاز اسکان طبق بند (ب) اطلاعیه شماره ۲ نمی‌باشند، لازم است حداکثر تا تاریخ ده تیر نسبت به مراجعه به خوابگاه جهت جمع‌آوری وسایل، تخلیه و تحویل اتاق خود اقدام نمایند. در صورتی که به هر دلیل امکان مراجعه حضوری برای این عزیزان تا تاریخ مذکور فراهم نباشد، اداره راسا با هماهنگی مسئول خوابگاه نسبت به تخلیه و بسته‌بندی وسایل باقی‌مانده در هر اتاق اقدام نموده و با برچسب اموال به انبار منتقل خواهد نمود.
  • سعی بر این است که متقاضیان تحصیلات تکمیلی واجد شرایط اسکان (طبق بند ب اطلاعیه شماره ۲ معاونت دانشجویی) حتی‌الامکان در اتاق‌های قبلی خود اسکان داده شوند. لذا دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی بویژه دکتری در مرحله اول نیازی به تخلیه اتاق ندارند. لیکن اگر در فرآیند اسکان استفاده از یک اتاق که سکنه آن حضور ندارند، ضروری تشخیص داده شود، مراتب توسط اداره یا مسئول خوابگاه به ساکنین اتاق اطلاع‌رسانی شده و اعضای اتاق موظف هستند ظرف حداکثر ده روز از تاریخ اطلاع‌رسانی به خوابگاه مراجعه و اتاق خود را تخلیه و تحویل نمایند. بدیهی است در صورت عدم مراجعه اعضای اتاق در مهلت مقرر، اداره راسا اقدام به تخلیه اتاق خواهد نمود.
  • پلمپ کلیه اتاق‌ها از ۳۱ خرداد، فک و دانشجویان می‌توانند از ساعت ۸ الی ۲۱ به خوابگاه مراجعه و وسایل خود را جمع‌آوری نمایند. اقلام موجود در سردخانه مرکزی نیز در روزهای کاری از ساعت ۸ الی ۱۴تحویل می‌گردد.
  • کلیه مسئولین ساختمان موظفند که از ساعت ۸ الی ۱۶ نسبت به تحویل وسایل دانشجویان در مکان تعبیه شده در خوابگاه به عنوان انبار با هماهنگی مسئول خدمات و انتظامات اداره اقدام نمایند.
معاونت فرهنگی و دانشجویی
نشانی مطلب در وبگاه دانشگاه صنعتی امیرکبیر:
http://aut.ac.ir/find.php?item=1.335.3974.fa
برگشت به اصل مطلب