دانشگاه صنعتی امیرکبیر- اطلاعیه‌ها
سمینار رایگان معرفی ابزار توسعه نرم‌افزار Android و iOS زعفران کد

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1398/7/3 | 

دانشجو و پژوهشگر گرامی
کانون همگرایی رویکردهای بین‌­المللی امیرکبیر (کهربا) برگزار می­‌کند:
سمینار رایگان معرفی ابزار توسعه نرم‌افزار Android و iOS زعفران کد
 
همایش معرفی بوت کمپ زعفران‌کد با موضوع معرفی ابزار توسعه نرم‌افزار جدید و گرافیکی  SaffronCode، جهت سهولت توسعه نرم‌افزارهایی با گرافیکی پویا و بدون محدودیت در متحرک‌سازی برگزار می‌شود.
اگر ایده‌ی نرم‌افزارهای پر تحرک و گرافیکی و یا ساخت اپلیکیشن‌هایی پر از انیمیشن و موشن گرافیک را در سر می‌پرورانید، پیشنهاد می‌کنیم در این همایش رایگان ثبت‌نام کنید تا شما را با ابزارهای توسعه نرم‌افزار ارائه شده توسط شرکت Adobe و همین‌طور ابزار توسعه نرم‌افزار SaffronCode SDK آشنا کنیم.
زعفران‌کد یک SDK توسعه نرم‌افزار  Android،iOS  و Desktop بر بستر نرم‌افزار Adobe Animate بوده که به شما امکان توسعه نرم‌افزارهایی بدون محدودیت در ظاهر گرافیکی را تنها با یک بار کدنویسی و بدون نیاز به داشتن سیستم عامل مکینتاش ارائه می‌دهد. به کمک این ابزار به سادگی می‌توانید نرم‌افزاری با پرفورمنس و عملکرد استاندارد و کاربرپسند ایجاد کرده و تحت نرم‌افزارهای موبایل و دسکتاپ در فروشگاه‌های اپ بین‌المللی انتشار دهید.
دوره‌های آموزشی آشنایی با محیط Adobe Animate و تولید انیمیشن‌های ساده، آموزش ابزارهای تولید نرم افزار زعفران‌کد و آموزش برنامه‌نویسی جهت امکان توسعه نرم‌افزارهای حرفه‌ای در این همایش معرفی و تخفیف ویژه برای حاضرین ارائه خواهد شد.
از نمونه پروژه‌های توسعه یافته توسط این اس‌دی‌کی، نرم‌افزار موبایل شبکه ورزش، اتوماسیون شهرداری تهران، باشگاه اکسیژن، فیکسیو و … می‌باشند.
 
🕰 دوشنبه ۲۲ مهرماه ۹۸: ساعت ۱۳ تا ۱۵
📌 ساختمان فارابی- سالن آمفی تئاتر مرحوم استاد سلیمی
🔖 لینک ثبت‌نام: https://evnd.co/TYzte
 
 
 

 
نشانی مطلب در وبگاه دانشگاه صنعتی امیرکبیر:
http://aut.ac.ir/find.php?item=1.335.464.fa
برگشت به اصل مطلب