دانشگاه صنعتی امیرکبیر- اطلاعیه‌ها
اطلاعیه شماره ۶ – مشمولین فاز دوم اسکان خوابگاه‌ها تا دهم شهریورماه

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1399/5/21 | 
با آرزوی سلامتی و توفیق و تعالی روزافزون برای دانشجویان عزیز، با توجه به مصوبه هیات رئیسه محترم دانشگاه مورخ ۹۹/۴/۳۱ پیرامون فاز دوم اسکان و شرایط تخصیص خوابگاه در تابستان ۹۹، موارد زیر را باطلاع میرساند:
  1. دانشجویانی که در ترم بهمن اقدام به حذف ترم خود بدون احتساب در سنوات کرده‌اند، می‌توانند از روز یکشنبه ۱۹ مرداد از طریق پورتال آموزشی درخواست اسکان خود را ثبت نمایند.
  2. با توجه به ضرورت فاصله‌گذاری بدلیل مخاطرات ناشی از ویروس کرونا، ظرفیت اسکان به حدود یک سوم کاهش یافته است و لذا اولویت اسکان با دانشجویانی است که نزدیک به فارغ التحصیلی هستند و نیاز به استفاده از آزمایشگاه‌ها برای اتمام پروژه خود دارند. دانشجویان کارشناسی ارشد ۹۷ به قبل و دکتری ۹۶ به قبل در اولویت اسکان قرار دارند. ضمنا دانشجویان ترم ۱۱ به بعد در مقطع دکتری، ترم ۵ به بعد در مقطع کارشناسی ارشد و ترم ۱۰ به بعد در مقطع کارشناسی در اولویت آخر اسکان قرار دارند و در صورت کمبود ظرفیت، به ایشان خوابگاه تعلق نخواهد گرفت.
  3. دانشجویان کارشناسی طبق برنامه‌ریزی معاونت محترم آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه برای گذراندن دروس عملی در شهریورماه اسکان می‌یابند.
  4. اسکان ده روزه جهت پیگیری امور موقت (دفاع، آزمون جامع و غیره) به درخواست اساتید محترم راهنما از طریق پرتال آموزش همچنان انجام خواهد پذیرفت.
  5. تا بازگشت اوضاع به شرایط عادی و نیاز به استفاده چرخشی از اتاق‌ها، اسکان بصورت دوره‌ای و موقت با قابلیت تمدید خواهد بود. هر یک از دانشجویان ساکن در صورت عدم احراز شرایط تمدید اقامت که حداکثر تا یک هفته قبل از اتمام هر دوره اسکان به ایشان اعلام می‌گردد، لازم است در پایان دوره اتاق را بطور کامل تخلیه نماید. در صورت تمدید نیز امکان جابجایی اتاق بدلیل تجمیع اسکان گروه‌های مختلف خوابگاهی وجود دارد.
  6. دانشجویان ساکن، متعهد به حضور و فعالیت در دانشگاه می‌باشند و در صورت عدم اعلام رضایت اساتید محترم نسبت به حضور و پیشرفت فعالیت ایشان، برای دوره بعد اقامت ایشان تمدید نمی‌گردد.
  7. در صورت مشاهده موارد مشکوک و وجود علائم ابتلا به کرونا، موضوع باید سریعا به مسئول خوابگاه و نیز اداره امور خوابگاه‌ها اعلام گردد. با توجه به لزوم جداسازی سریع موارد مشکوک و طی مراحل تشخیصی و درمانی مطابق پروتکل اعلام شده از طرف مرکز بهداشت دانشگاه، لازم است دانشجویان مربوطه همکاری لازم را در این خصوص با مسئولین خوابگاه‌ها داشته باشند.
  8. شرایط اسکان در ترم آینده با توجه به شرایط روز و مصوبات دانشگاه متعاقبا اعلام می‌گردد.
  9. کلیه درخواست‌ها از روز یکشنبه ۱۹ مرداد از طریق پرتال آموزش پاسخ داده خواهد شد و به هیچ درخواستی به صورت کتبی رسیدگی نمی‌گردد.
 
 
معاونت فرهنگی و دانشجویی
دانشگاه صنعتی امیرکبیر
نشانی مطلب در وبگاه دانشگاه صنعتی امیرکبیر:
http://aut.ac.ir/find.php?item=1.335.4749.fa
برگشت به اصل مطلب