دانشگاه صنعتی امیرکبیر- همایش‌ها و مسابقات
برگزاری نمایشگاه و همایش استارتاپ های ثروت آفرین در دانشگاه صنعتی امیرکبیر

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1398/7/8 | 
نمایشگاه و همایش استارتاپ های ثروت آفرین با هدف معرفی راههای راه اندازی استارتاپهای آموزشی به دانشجویان و توسعه آنها از طریق شبکه سازی با شعار هر دانشجو یک فریلنسر آموزشی، در روزهای ۲۱ تا ۲۳ مهرماه سال جاری در دانشگاه امیرکبیر برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، در این همایش که با حضور تعداد کثیری از دانشجویان و فعالان استارتاپی کشور برگزار می شود افراد موفق در حوزه استارتاپی از دستاوردها و تجارب موفقیت خود در این حوزه سخن گفته و تجارب خود را به دیگران به اشتراک می گذارند.
در این رویداد جوانانی که قصد شروع فعالیت استارتاپی و تجاری را دارند آموزش می بینند که چگونه یک استارتاپ موفق را راه اندازی و هدایت نمایند.
خلق استارتاپ ثروت آفرین، دلایل شکست استارتاپها، هک رشد، چالشهای استارتاپها و راهکارهای رفع آنها، نقشه راه پیروزی و اصول کارآفریتی و بازی ساز شو از محورهای این همایش تخصصی است .
محورهای نمایشگاه عبارتند از: فناوری های نوین آموزش، استارتاپهای آموزشی، استارتاپهای فریلنسری(خوداشتغالی)، معرفی دانشگاههای برتر جهان، بازی های رایانه ای بومی می باشد.
همزمان با این رویداد، سمینار فناوری های نوین آموزشی نیز با هدف معرفی فناوری های نوین آموزشی و تحول در نظام آموزشی سازمانها ویژه مدیران و کارشناسان دستگاههای اجرایی و شهرداریها برگراز خواهد شد.
علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رویداد به آدرس www.eduexpo.ir مراجعه نمایند.
نشانی مطلب در وبگاه دانشگاه صنعتی امیرکبیر:
http://aut.ac.ir/find.php?item=1.341.502.fa
برگشت به اصل مطلب