دانشگاه صنعتی امیرکبیر- همایش‌ها و مسابقات
17 مهر ماه 1398؛ نخستین دوره جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین در دانشگاه امیرکبیر برگزار می شود

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1398/7/15 | 
نخستین دوره جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین با حضور متخصصان، صاحب نظران و متولیان امر، ۱۷مهرماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، نخستین دوره جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین با حضور مقامات وزارت راه و شهر سازی ، وزارت صنعت معدن و تجارت ، وزارت علوم تحقیقات و فناوری ، اتاق بازرگانی تهران و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در محل سالن همایش های دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد.
سید احمد معتمدی رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر، شهرام آدم نژاد معاون حمل و نقل وزارت راه وشهرسازی، سعیدزرندی معاون طرح و برنامه وزارت صنعت معدن و تجارت و دکتر فرید موسوی رئیس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی سخنرانان کلیدی مراسم افتتاحیه این جایزه هستند.
همچنین در مراسم افتتاحیه این جایزه دکتر بهروز کریمی دبیر علمی این جایزه گزارشی از نحوه برگزاری، قوانین و مقررات جایزه و روند اجرایی و داوری ارائه خواهد کرد.
در مراسم افتتاحیه این جایزه پنل های تخصصی با عنوان پنل وزارت صنعت معدن و تجارت، پنل وزارت راه و شهرسازی، پنل جشنواره استارت آپ ها ، پنل تجارت موفق و پنل مجمع تشخیص مصلحت نظام در سالن های موازی برگزار خواهد شد.
در این مراسم به شرکت های برگزیده شده بر اساس فرآیند داوری، گواهینامه، تقدیرنامه یک ستاره و تقدیرنامه دوستاره اعطاء می شود.
نشانی مطلب در وبگاه دانشگاه صنعتی امیرکبیر:
http://aut.ac.ir/find.php?item=1.341.635.fa
برگشت به اصل مطلب