دانشگاه صنعتی امیرکبیر- همایش‌ها و مسابقات
برگزاری مسابقه بزرگ «غدیر، نگین ولایت»

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1400/5/5 | 
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر، سیدعلی محمدپور از برگزاری مسابقه بزرگ «غدیر، نگین ولایت» همزمان با فرارسیدن دهه امامت و ولایت خبر داد.
سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر با اعلام این خبر گفت: همزمان با فرا رسیدن ایام مبارکه ماه ذی الحجه و بویژه اعیاد قربان تا غدیر، ستاد دهه امامت و ولایت دانشگاه صنعتی امیرکبیر، سلسله برنامه هایی را جهت گرامیداشت این روزها تدوین نمود که در این راستا، مسابقه بزرگ غدیر، نگین ولایت در ۴ محور خطبه غدیر، فیلم موبایلی، عکاسی و نقاشی با موضوعات مرتبط با عید سعید غدیر خم توسط جهاد انشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.
محمدپور با اشاره به اهمیت ویژه عید غدیر خاطر نشان کرد: عید غدیر، عید ولایت مولای متقیان حضرت علی علیه السلام و بزرگترین عید شیعیان می­باشد وبراساس فرازی از خطبه مفصلی که در همین واقعه به جا مانده است؛ یکی از وظایف شیعیان، تبلیغ محتوای این واقعه در بین آحاد مردم، از نسلی به نسل دیگر و از پدری به فرزند خویش می باشد.
محمدپور در ادامه بیان داشت: مسابقه «غدیر، نگین ولایت» به منظور اجرای همین فرمان الهی و در راستای تبلیغ و تشویق همه مخاطبین دانشگاهی به گرامیداشت این روز عزیز، در ۴ بخش متنوع برگزار می شود.
گفتنی است، دانشجویان، کارکنان، جهادگران و اساتید سراسر  کشور و خانواده های محترم آنها می توانند آثار خود را در محورهای ۴ گانه، تا روز یکشنبه ۹ مرداد ماه، برای ادمین کانال سازمان دانشجویان امیرکبیر به آدرس jd_aut_admin  به همراه #غدیر_ نگین_ولایت ارسال نمایند. در پایان این مسابقات پس از تأیید آثار ارسالی از سوی داوران، در هر بخش به تعدادی از آثار برتر جوایزی اهدا خواهد شد.
همچنین علاقمندان جهت کسب آگاهی بیشتر از نحوه برگزاری این مسابقه در هر بخش، می توانند به صفحه این مسابقه در سایت رویتاب جهاد دانشگاهی به آدرس roytab.ir/ghadirneginevelayat مراجعه نمایند.
نشانی مطلب در وبگاه دانشگاه صنعتی امیرکبیر:
http://aut.ac.ir/find.php?item=1.341.8534.fa
برگشت به اصل مطلب