دانشگاه صنعتی امیرکبیر- همایش‌ها و مسابقات
نهمین کنفرانس بین المللی رباتیک و مکاترونیک در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود

بازیابی تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1400/8/22 | 

نهمین کنفرانس بین المللی رباتیک و مکاترونیک(ICROM۲۰۲۱)  ۲۶ تا  ۲۸ آبان ماه با حضور اساتید خارجی و داخلی توسط "پژوهشکده فناوریهای نو" دانشگاه صنعتی امیرکبیر به صورت مجازی  برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، نهمین کنفرانس بین المللی رباتیک و مکاترونیک با همکاری مشترک انجمن رباتیک ایران و با حمایت آکادمی علوم ایران توسط "پژوهشکده فناوریهای نو" در دانشگاه صنعتی امیر کبیر به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
در این کنفرانس اساتید برجسته بین‌ المللی از کشورهای سوییس، ژاپن، کانادا و فنلاند به عنوان سخنران کلیدی در حوزه رباتیک و مکاترونیک حضور دارند.
دکتر محمد زارعی نژاد عضو هیئت علمی پژوهشکده فناوریهای نو و دبیر نهمین کنفرانس بین المللی رباتیک و مکاترونیک بیان داشت : به این کنفرانس ۱۷۵ مقاله ارسال و از این تعداد ۹۳ مقاله پذیرفته شد که حدود ۱۵ درصد این مقالات توسط محققان  خارجی به کنفرانس ارسال شده است.
وی افزود: در این کنفرانس ۴ کارگاه تخصصی با حضور محققان برجسته بین المللی مرتبط با رویکردهای نوین رباتیک برگزار می شود.
دبیر نهمین کنفرانس بین المللی رباتیک و مکاترونیک یادآورشد : در حاشیه این کنفرانس کارگاه‌های آموزشی، نمایشگاه صنایع رباتیک و مکاترونیک و نمایشگاه مسابقه خلاقیت برگزار خواهد شد.
دکتر زارعی نژاد اظهار داشت : مقالات پذیرفته شده در کنفرانس در کتابخانه دیجیتال  IEEEXplore  قرار خواهند گرفت. همچنین مقالات پذیرفته شده در پایگاه های  Wos ،  Scopus  و پایگاه‌های اطلاعاتی مرتبط با نشریات  IEEE  نمایه خواهند شد.
وی تاکید کرد: با هدف توسعه و ترویج پژوهش های حوزه رباتیک و مکاترونیک ، حضور دانشجویان تحصیلات تکمیلی و سایر دانش پژوهان علاقه مند بدون نیاز به ثبت نام ، در نشست ها و کارگاههای کنفرانس آزاد خواهد بود.
متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی الکترونیکی http://icrom.ir  مراجعه کنند.
نشانی مطلب در وبگاه دانشگاه صنعتی امیرکبیر:
http://aut.ac.ir/find.php?item=1.341.9636.fa
برگشت به اصل مطلب