دانشگاه صنعتی امیرکبیر- همایش‌ها و مسابقات
برنامه شتابدهی حوزه نفت و انرژی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1400/8/23 | 

برنامه مشترک دو «شتابدهنده انرژیک و تریگ‌آپ» در راستای شتابدهی استارتاپ‌ها، تیم ها و واحدهای فناور و نوآور حوزه انرژی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، برنامه مشترک دو «شتابدهنده انرژیک و تریگ‌آپ» در راستای شتابدهی استارتاپ‌ها، تیم ها و واحدهای فناور و نوآور حوزه انرژی، با هدف حل چالش‌های صنعت به وسیله نوآفرینان داخلی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود که متقاضیان تا ۳۰ آبان ماه می توانند در این برنامه ثبت نام کنند.
این برنامه با محوریت موضوعات تحول دیجیتال، فناوری‌های نوین، بهینه سازی مصرف، مدیریت و برنامه‌ریزی، نرم افزار و پلتفرم، تجهیزات و قطعات و مواد و محصولات شیمیایی برگزار می شود.
تمامی محورهای اعلام شده در زمینه نفت، گاز، پالایش و پخش، پتروشیمی، برق و انرژی‌های تجدید پذیر است.
سرمایه‌گذاری نقدی تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان، منتورینگ تخصصی، فنی و کسب وکار توسط خبرگان صنعت، امکان استقرار در فضای کار اشتراکی مدرن، استفاده از شبکه غنی از مدیران در راستای فروش محصول/خدمت، توسعه بازار و جذب سرمایه و آموزش و توانمندسازی تیم‌ها از مزایای حضور در این برنامه شتابدهی است.
همچنین شرکت کنندگان در این شتابدهنده فرصت همکاری با شرکت‌های بزرگ، مدیران و افراد کلیدی صنعت نفت و انرژی کشور را کسب خواهند کرد.
تسهیل جذب سرمایه در مراحل بعدی، دسترسی به شبکه سرمایه‌گذاران خطرپذیر، دسترسی به گنجینه‌ای از استعدادها و موقعیت مکانی مناسب در تهران از دیگر مزایای حضور در این شتابدهنده است.
متقاضیان برای شرکت در این شتابدهنده می‌توانند از طریق لینک  http://irenergic.ir/acceleration/ ثبت‌نام خود را تا ۳۰ آبان ماه تکمیل کنند.
نشانی مطلب در وبگاه دانشگاه صنعتی امیرکبیر:
http://aut.ac.ir/find.php?item=1.341.9646.fa
برگشت به اصل مطلب