دانشگاه صنعتی امیرکبیر- اطلاعیه‌های آموزشی
اطلاعیه شماره ۵ معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1399/1/10 | 
با سلام، ضمن عرض تبریک سال نو به اساتید محترم به اطلاع می‌رساند:  
  1. تصمیم‌گیری در خصوص شروع فعالیت آموزشی حضوری دانشگاه بر عهده ستاد ملی مبارزه با کرونا می‌باشد و با توجه به روند نامطلوب و رو به گسترش شیوع بیماری پیش‌بینی می‌شود حداقل تا پایان فروردین ماه امکان برگزاری کلاس‌های حضوری نباشد، و برای بعد از آن نیز نمی‌توان امید زیادی داشت.
  2. ضروری است برای حفظ وحدت رویه در صورت عدم شروع کلاس‌های حضوری از روز شنبه ۱۶ فروردین ۹۹ کلیه دروس نظری دانشگاه به جز دروس آزمایشگاهی، کارگاهی و تربیت بدنی به شیوه الکترونیکی اعم از برخط یا غیر برخط ارایه شود. قسمت نظری دروسی هم که به همراه آزمایشگاه تعریف شده‌اند، برای مثال مانند درس "هیدرولیک و ازمایشگاه"، می‌باید بصورت آموزش الکترونیک ارایه گردند. اساتید محترم می‌توانند علاوه بر زیرساخت‌های موجود دانشگاه شامل سامانه نیما به آدرس lms.aut.ac.ir و سامانه مودل به ادرس courses.aut.ac.ir از سایر سامانه‌های آموزش برخط یا غیر برخط با کیفیت مناسب با هماهنگی دانشکده استفاده نمایند.
  3. لطفا همکارانی که تا کنون شیوه برگزاری کلاس جبرانی را انتخاب کرده بودند، تا آخر وقت روز دوشنبه ۱۱ فروردین با ورود به سامانه نیما و انتخاب گزینه اطلاعیه جدید نحوه ارایه کلاس الکترونیکی را به دانشجویان درس اطلاع‌رسانی نمایند.
  4. طی هماهنگی انجام شده با روسای محترم دانشکده‌ها، کارشناسان انفورماتیک دانشکده‌ها پاسخگوی نیازهای پشتیبانی اساتید و دانشجویان هر دانشکده خواهند بود.
  5. برای استفاده از سامانه آموزش برخط یک کارگاه آموزشی برخط در روز دوشنبه ۱۱ فروردین ساعت ۱۰:۳۰ الی ۱۲:۰۰ پیش‌بینی شده است. آدرس ورود به سامانه  lms.nimael.com و نام کاربری و رمز عبور: ایمیل همکاران ثبت شده در پرتال می‌باشد.

 
نشانی مطلب در وبگاه دانشگاه صنعتی امیرکبیر:
http://aut.ac.ir/find.php?item=1.468.4835.fa
برگشت به اصل مطلب