اداره رفاه اعضای هیات علمی و غیرهیات علمی- عمر و حوادث اختیاری (مازاد) سال 1400-1399
عمر و حوادث اختیاری (مازاد) سال ۹۹

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1399/10/21 | 

       قابل توجه کلیه اعضای هیات علمی و غیر هیات علمی و بازنشستگان

همانطور که مستحضر هستید کلیه کارکنان و بازنشستگان محترم دانشگاه بیمه عمر و حوادث مصوب با سرمایه ۱۰ میلیون تومانی می باشند و در صورت فوت، مبلغ ۱۰ میلیون تومان به ذینفع یا وارث پرداخت خواهد شد. صد در صد حق بیمه عمر و حوادث مصوب را مطابق آئین نامه استخدامی خود دانشگاه پرداخت نموده است.  علاوه بر بیمه عمر و حوادث مصوب، با رایزنی های و تخفیفات خوب گرفته شده، کارکنان و بازنشستگان دانشگاه  می توانند در صورت تمایل  فقط خودشان را بیمه عمر و حوادث اختیاری شرکت بیمه البرز به شرح ذیل نمایند.
لذا به اطلاع کلیه همکاران محترم هیأت علمی، غیرهیأت علمی، بازنشسته (رسمی، پیمانی، بازنشسته، قراردادی و قانون کار) می رساند از روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ می توانند با مراجعه به سامانه درمان افزار از طریق مرورگر فایرفاکس یاکروم باشناسه ورود به شرح ذیل با جهت ثبت نام بیمه عمر و حوادث اختیاری سال ۹۹  اقدام لازم را بعمل آورند.
کلیه متقاضیان عضویت بیمه عمرو حوادث اختیاری (این بیمه مازاد بیمه عمر و حوادث کارکنان و فقط شامل خود فرد اصلی می باشد) صرف نظر از اینکه در سالهای قبل اطلاعات ایشان در سامانه ثبت شده و یا نشده؛ در صورت تمایل در بازده زمانی اعلام شده با مراجعه به سامانه مذکور نسبت به ثبت نام خویش اقدام نمایند و پرینت نهایی آن را پس از امضاء تحویل رابط رفاهی واحد گردد که بصورت گروهی تا پایان همان روز به اداره رفاه دانشگاه تحویل نمایند تا نسبت به تکمیل و تائید فرآیند ثبت نام اقدام گردد، لازم به ذکر است پس از تأیید ثبت نام توسط کارشناس بیمه تکمیلی دانشگاه امکان ویرایش اطلاعات امکانپذیر نمی باشد.

  1. شرایــط ثبت نام:
ردیف نوع پوشش مبلغ پوشش به ریال
۱ عمر- فوت به هر علت ۲۰۰/۰۰۰/۰۰۰
۲ عمر- فوت به علت حادثه ۲۰۰/۰۰۰/۰۰۰
۳ نقض عضو و از کار افتادگی بدلیل حادثه ۲۰۰/۰۰۰/۰۰۰
جمع حق بیمه قابل پرداخت با مالیات بر ارزش افزوده -    ۱.۷۳۰.۰۰۰قرارداد بدون سقف سنی با شرکت بیمه البرز با لحاظ شدن جمیع تخفیفات و مساعدت دانشگاه با مبلغ حق بیمه سالیانه ۱.۷۳۰.۰۰۰ ریال (با احتساب مالیات بر ارزش افزده) منعقد گردیده  است،
با  توجه به هماهنگی با امورمالی بصورت ۲ قسط از حقوق متقاضیان کسر می گردد. در صورت فوت بیمه شده اصلی معادل سقف تعیین شده از سوی بیمه البرز، به ذینفعان  طبق فرم تکمیل شده ذینفع توسط بیمه شده اصلی در سامانه یا وراث قانونی وی (به موجب قانون مدنی) پرداخت  می گردد.
آدرس و  شناسه ورود به سامانه بیمه عمرو حوادث اختیاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر :
                                                    شناسه ورود به سامانه بیمه عمرو حوادث اختیاری دانشگاه: omr۱۳۹۹
نام کاربری: کدملی بیمه شده اصلی
کلمه عبور: شماره شناسنامه
در صورت هرگونه سوال با کارشناس  بیمه دانشگاه با داخلی ۵۶۰۳  تماس حاصل فرمائید.
 
نشانی مطلب در وبگاه اداره رفاه اعضای هیات علمی و غیرهیات علمی:
http://aut.ac.ir/find.php?item=29.3990.6620.fa
برگشت به اصل مطلب