دانشگاه صنعتی امیرکبیر- اطلاعیه‌ها
اطلاعیه پیش ثبت نام خوابگاه متاهلی ترم مهر ۱۴۰۳

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1403/2/30 | 
 قابل توجه دانشجویان متقاضی خوابگاه متاهلی ترم مهر ۱۴۰۳

به اطلاع دانشجویان متأهل روزانه و بین‌الملل بورسیه می‌رساند جهت پیش ثبت‌نام خوابگاه متأهلی ترم مهر ۱۴۰۴-۱۴۰۳، پس از مطالعه منشور حقوق دانشجویی (بخش قواعد سکونت در خوابگاه‌های متأهلی) حداکثر تا ۱۴۰۳/۰۳/۱۵نسبت به ثبت‌نام و بارگذاری مدارک به صورت کامل، از طریق لینک ذیل اقدام نمایند.
تذکر:
  1. مدارک مورد نیاز در لینک فوق الذکر قابل مشاهده می‌باشد. بارگذاری همه مدارک ذکر شده به صورت خوانا و با فرمت مناسب الزامی است.
  2. در صورت عدم انعکاس صحیح اطلاعات و یا ناخوانا بودن مدارک بارگذاری شده در فرم تقاضا، نام متقاضی از لیست امتیازبندی اسکان در ترم جاری حذف خواهد گردید.
  3. بعد از امتیازبندی، لیست دانشجویان امتیاز آورده شده از ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ در کانال autstudents در پیام رسان ایتا منتشر خواهد شد.
  4. بعد از انتشار لیست، طبق امتیازبندی، با دانشجویان جهت بازدید و انتخاب واحد تماس گرفته خواهد شد. در دسترس بودن شماره تماس الزامی است.
  5. فرایند بازدید واحدها از ۱۴۰۳/۶/۱ تا ۱۴۰۳/۶/۳۱ انجام خواهد گرفت. هماهنگی جهت حضور در این زمان الزامی است.
  6. دریافت همزمان وام ودیعه مسکن متأهلی و خوابگاه متأهلی ممنوع بوده و دانشجوی متقاضی و همسر وی در صورت اخذ وام مذکور مکلف به تسویه آن قبل از سکونت در خوابگاه می‌باشند.
  7. طبق اطلاعیه صندوق رفاه، سنوات مجاز برای اخذ خدمات رفاهی برای دانشجویان کارشناسی و دکتری تا ترم ۸ و دانشجویان ارشد تا ترم ۴ می‌باشد.
  8. دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد ۲ ترم و دانشجویان دکتری ۴ ترم مجاز به استفاده از خوابگاه متاهلی می‌باشند.
  9. واحد خدمات دانشجویی اداره امور خوابگاه‌ها از شنبه تا چهارشنبه در ساعات ۸ الی ۱۵ آماده پاسخگویی به سؤالات دانشجویان محترم  می‌باشد.
  10. عضویت در کانال autstudents در پیام رسان ایتا الزامی است.
شماره تماس: ۱۷-۶۶۹۵۸۰۱۶ داخلی ۷
 
اداره امور خوابگاه‌های دانشگاه صنعتی امیرکبیر
 
نشانی مطلب در وبگاه دانشگاه صنعتی امیرکبیر:
http://aut.ac.ir/find-1.335.16953.fa.html
برگشت به اصل مطلب