اطلاعیه فاز یازدهم اسکان خوابگاه‌ها

 | تاریخ ارسال: 1400/11/11 | 
 با آرزوی سلامتی برای کلیه عزیزان خانواده پلی‌تکنیک تهران و رفع هر چه زودتر شیوع بیماری کرونا، به اطلاع دانشجویان محترم می‌رساند طبق مصوبه هیئت محترم رئیسه دانشگاه مبنی بر حضوری شدن آموزش، فاز یازدهم اسکان در شرایط کرونا با شرح ذیل برای گروه‌های مشمول تعریف گردیده است :
  1. بازه‌ اسکان فاز یازدهم، از ۱۶ بهمن لغایت ۱۰ اردیبهشت می‌باشد. برای ثبت نام از روز ۹ بهمن لغایت ۱۵ بهمن اقدام نمایید.
  2. دانشجویان مشمول فاز یازدهم مطابق با فرایند فازهای قبل در پورتال آموزش ثبت درخواست نمایند.
  3. کلیه دانشجویان متقاضی (اعم از ساکنین فعلی فاز دهم و دانشجویان غیرساکن) می بایست برای فاز یازدهم ثبت نام کنند و پس از تاریخ مقرر، ترتیب اثر داده نخواهد شد.  
  4. کلیه دانشجویان ورودی ۹۷ ارشد، ورودی ۹۵ و به قبل کارشناسی و ورودی ۹۳ دکتری و به قبل امکان استفاده از خوابگاه را به علت اتمام سنوات مجاز خوابگاهی در این فاز (یازدهم) نخواهند داشت.
  5. در موارد خاص نظیر دفاع از پایان‌نامه، انجام تست آزمایشگاهی، آزمون جامع و ... با تایید استاد راهنما و در صورت وجود ظرفیت حداکثر به مدت ده روز در فاز یازدهم خوابگاه امکان سکونت وجود دارد.
  6. کلیه دانشجویان، پس از تایید اسکان توسط اداره امور خوابگاه‌ها و اخذ تاییدیه سلامت از مرکز بهداشت فقط و فقط در روزهای کاری از ساعت ۸ تا ۱۴:۳۰ امکان دریافت مجوز ورود به خوابگاه را دارند. ورود به خوابگاه منوط به تزریق دو دز واکسن خواهد بود. (ارائه کارت الکترونیک واکسیناسیون صادر شده از سوی وزارت بهداشت الزامی است.)
  7. پذیرش مهمان در خوابگاه‌ها و نیز مهمانسراها تا اطلاع ثانوی ممنوع خواهد بود.
  8. تردد در خوابگاه از ۱۶بهمن برای همه دانشجویان ساکن و غیرساکن در فاز دهم، منوط به طی مراحل اسکان (اعم از ثبت درخواست در پرتال آموزش و نیز نهایی شدن اسکان از طریق دفتر خدمات دانشجویی) و ثبت تردد در سامانه سماد از سمت اداره می‌باشد. در غیر اینصورت دانشجو ساکن فاز ۱۰ در صورت دارا بودن شرایط فاز یازدهم بایستی مهمان باشد و هزینه مهمانی بپردازد.
  9. دانشجویان از تاریخ دفاع خود، حداکثر به مدت ۱۵ روز به منظور انجام امور فارغ‌التحصیلی فرصت اسکان خواهند داشت. پس از این تاریخ چنانچه دانشجو اقدام به تخلیه خوابگاه ننماید، هزینه اسکان به صورت روزشمار و آزاد خواهد بود و بایستی فورا خوابگاه را ترک نماید.
  10.  دانشجویان محترم می‌توانند جهت رزرو پک سرویس خواب شامل (بالش، پتو، تشک، ...) به لینک زیر مراجعه نمایند و پس از پرداخت هزینه و ارائه رسید پرداخت به اداره امورخوابگاه ها (اتاق شماره ۷ جناب آقای متحدی)، پک سرویس خواب خود را تحویل بگیرند.
-گروه‌های مشمول اسکان  فاز یازدهم به ترتیب ذیل مقرر می‌گردد :
گروه تحصیلی مشمول فاز یازدهم شرایط پذیرش
الف) آموزشی
دانشجویان تحصیلات تکمیلی که واحد درسی در پورتال دارند دانشجویان تحصیلات تکمیلی که در ترم جاری واحد اخذ نموده با ثبت درخواست در پورتال آموزشی و پس از تایید دانشکده و موافقت اداره در روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعات اداری ۸ الی ۱۴:۳۰ به مرکز بهداشت و دفتر خدمات دانشجویی اداره امور خوابگاه ها مراجعه نمایند.
ب) پژوهشی
کارشناسی ۹۶و ۹۷ دانشجویان کارشناسی که پروژه ایشان در پورتال ثبت شده است، می‌توانند درخواست خود را از طریق پرتال آموزش –قسمت درخواست خوابگاه ثبت نمایند و پس از تایید استاد راهنما و دانشکده، و موافقت اداره در روزهای کاری از ساعت ۸ الی ۱۴:۳۰ به مرکز بهداشت و دفتر خدمات دانشجویی اداره امور خوابگاه ها مراجعه نمایند.
ضمنا به سایر دانشجویان کارشناسی خوابگاه تعلق نخواهد گرفت.
کارشناسی ارشد ۹۸
(تئوری و تجربی)
دانشجویان ارشد این بند که پروژه ایشان در پرتال ثبت شده است بایستی درخواست خود را از طریق پرتال آموزش –قسمت درخواست خوابگاه- ثبت نمایند و پس از تایید استاد راهنما و دانشکده، و موافقت اداره در روزهای از ساعت ۸ الی ۱۴:۳۰ به مرکز بهداشت و دفتر خدمات دانشجویی اداره امور خوابگاه ها مراجعه نمایند.
کارشناسی ارشد ۹۹
(تئوری و تجربی)
دانشجویان دکتری ۹۸-۹۴ دانشجویان دکتری این بند که پروژه ایشان در پرتال ثبت شده است بایستی درخواست خود را از طریق پرتال آموزش –قسمت درخواست خوابگاه- ثبت نمایند و پس از تایید استاد راهنما و دانشکده، و موافقت اداره در روزهای کاری از ساعت ۸ الی ۱۴:۳۰ به مرکز بهداشت و دفتر خدمات دانشجویی اداره امور خوابگاه ها مراجعه نمایند.