دومین دوره رویداد بازی‌سازی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود

 | تاریخ ارسال: 1401/3/10 | 

دومین دوره رویداد بازی‌سازی دانشگاه صنعتی امیرکبیر  (GameCraft ۲۰۲۲) در دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر :  دومین دوره مسابقات بازی‌سازی امیرکبیر با همکاری دانشگاه تهران در خردادماه سال جاری (۱۴۰۱) برگزار می‌شود.
این دوره شامل دو کارگاه حضوری در دانشگاه صنعتی امیرکبیر به میزبانی انجمن علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر (در تاریخ ۱۲ و ۱۳ خرداد)، دو کارگاه حضوری در دانشگاه تهران به میزبانی انجمن تصویرسازی ( در تاریخ ۱۸ و ۱۹ خرداد) و ۲۰ کارگاه و ارائه مجازی می‌باشد که توسط متخصصین فعال این حوزه برگزار می‌گردد.
گفتنی است : تا به حال بیش از ۵۰۰ نفر کاربر فعال در ارائه‌ها و کارگاه‌های حضوری و مجازی این رویداد ثبت‌نام کرده اند.
گیم‌کرفت رویداد بازی‌سازی است که با هدف ایجاد انگیزه و تقویت شوق در علاقه‌مندان به طراحی و ساخت بازی، برای دومین بار به میزبانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.
رویداد امسال به منظور ایجاد بستری برای انتقال اطلاعات و تجارب افراد خبره در حوزه‌ بازی‌سازی، شبکه‌سازی و تیم‌سازی علاقه‌مندان شامل کارگاه‌های حضوری، ارائه‌ و کارگاه‌های مجازی می‌باشد. پس از آن ساخت و طراحی بازی در قالب یک رقابت و چالش آغاز می شود و در انتها از برندگان تقدیر به عمل می‌آید.
علاقه مندان جهت ثبت‌نام در کارگاه‌ها و ارائه‌ها از تاریخ ۱ لغایت ۱۰ خرداد ماه فرصت دارند به نشانی اینترنتی  gamecraft.ce.aut.ac.ir  و به آدرس کانال تلگرام   https://t.me/AUTGamecraft مراجعه نمایند.