فراخوان دوره مهندسی بین المللی جوش در تاریخ ۱۲ مهرماه ۱۴۰۱

 | تاریخ ارسال: 1401/6/12 | 

دوره مهندسی بین المللی جوش  در تاریخ ۱۲ مهرماه ۱۴۰۱ برگزار می گردد.
جهت اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت www.iwji.ir مراجعه نمایید.

خواهشمند است در صورت تمایل به شرکت در دوره هرچه سریعتر اقدام نمایید.
نحوه پرداخت در فایل پیوست ارائه شده است، خواهشمند است بعد از پر کردن فرم ثبت نام  و واریز مبلغ  ، رسید آن را از طریق واتس اپ یا ایمیل برای اینجانب ارسال نمایید .

ادرس سایت : www.iwji.ir
ایمیل:infoiwji.ir


لینک شبکه های اجتماعی ما  و فرم ثبت نام :
 https://yek.link/Iwji.ir


فایل های پیوست را دریافت و ملاحظه نمائید.
موفق باشید
موسسه جوش و چسب ایرانیان

اطلاعات بیشتر:

دوره بین المللی مهندسی جوش IWE در راستای رسالت ملی موسسه جوش و چسب ایرانیان، جهت ارتقای دانش کاربردی مهندسین مرتبط با صنعت جوش ارائه می گردد. این دوره یک دوره استاندارد بوده و برنامه و سرفصل آموزشی آن براساس دستورالعمل موسسه بین المللی جوش IIW برای مهندسین صنعت که به نحوی در ارتباط با طراحی و ساخت سازه های جوشی می باشند تدوین شده است. دوره براساس برنامه آموزشی موسسه جوش DVS-SLV آلمان و با همکاری آن موسسه و دانشگاه صنعتی امیرکبیر ارائه می گردد.

شهریه دوره ۳۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان به اضافه ۱۴۵۰ یورو می باشد. شهریه شامل کلیه هزینه های آموزشی تئوری و عملی، امتحان و صدور گواهینامه بین المللی IWE، دسترسی به سایت ویژه DVS و تامین منابع علمی مرتبط می باشد. در صورت تمایل شرکت ها، می توان دوره را به صورت یک گروه با محتوای تخصصی مرتبط با فعالیت های شرکت مربوطه ارائه نمود.

 دوره پس از ثبت نام حداقل ۱۲ نفر آغاز می شود.
 
آموزش دوره در چهار بخش (ماجول) به شرح زیر تدوین شده است:
بخش-۱: تشریح تئوری و عملی فرایندهای مختلف کلاسیک و پیشرفته جوشکاری
بخش-۲: علم مواد مرتبط با مهندسی جوش
بخش-۳: اصول طراحی سازه های جوشی
بخش-۴: تشریح تئوری و عملی بازرسی و دستورالعمل های کیفی جوش

 هربخش امتحان پایانی خود را دارد. در پایان دوره و پس از قبولی در امتحانات بخش ها، داوطلب می تواند در امتحان نهایی جهت اخذ گواهینامه بین المللی شرکت نموده و پس از قبولی در آن "گواهینامه بین المللیIWE Certificate " را از طرف موسسه DVS دریافت نماید. گواهینامه IWE اعتبار بین المللی داشته و در همه کشورهای صنعتی معتبر و قابل استفاده  می باشد.


نکته: تمام بخش هایی از دوره  آموزشی که به DVS آلمان مربوط میشود به صورت سلف استادی و بدون کلاس برگزار میشود. دانشجویان جزوه های مربوطه را از طریق یک لینک دریافت میکنند و خودشان مطالعه می نمایند. بخش های مربوط به IWJI به صورت کلاسهای حضوری برگزار می‌گردد.