گزارشی از برنامه های اجرا شده درخوابگاه «شهدا» دانشگاه صنعتی امیرکبیر

 | تاریخ ارسال: 1401/8/18 | 
دایره فرهنگی خوابگاه «شهدا» دانشگاه صنعتی امیر کبیر برنامه های متعددی را در این خوابگاه برگزار کرده است که گزارشی از آن ها را در ادامه از نظر می گذرانیم.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دایره فرهنگی خوابگاه شهدا دانشگاه صنعتی امیر کبیر برنامه هایی به مناسبت ولادت امام حسن عسگری(ع)، مسابقات دارت، برگزاری دعال آل یاسین و... را در این خوابگاه برگزار کرد.

برگزاری مراسم جشن به مناسبت ولادت امام حسن عسگری(ع) 
به همت دایره فرهنگی خوابگاه شهدا دانشگاه صنعتی امیر کبیر به مناسبت ولادت امام حسن عسکری(ع)  مراسم جشنی در این خوابگاه بعد از نماز مغرب و عشا برگزار شد.
 هدف از برگزاری این جشن ایجاد فضای فرهنگی و ارزشی در بین دانشجویان و همچنین یک دورهمی دانشجویی بود. در این مراسم نماز مغرب و عشا به امامت حجت الاسلام والمسلمین رحیم لو برگزار شد.
در ادامه این برنامه ،حجت الاسلام والمسلمین رحیم لو پیرامون ولادت امام حسن عسکری(ع) سخنرانی کرد.
وی به اهمیت حضور همه جانبه مذهبیون و دانشجویان در عرصه علیه باطل اشاره کرد. 
وی موضوع دشمن شناسی و دعوت دانشجویان به تعقل پیرامون موضوعات اخیر و رسانه ها را مطرح کرد.

برگزاری مراسم دعای آل یاسین  در خوابگاه شهدا 
همچنین دایره فرهنگی خوابگاه شهدا دانشگاه مراسم دعای آل یاسین را در این خوابگاه بعد از نماز مغرب و عشا برگزار کرد. هدف از برگزاری این مراسم ایجاد فضای فرهنگی و ارزشی در بین دانشجویان و همچنین یک دورهمی دانشجویی بوده است. 
در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین رحیم لو پیرامون بصیرت افزایی و چگونگی به دست آوردن جایگاهی مقبول در درگاه حق تعالی  پرداخت.

برگزاری مسابقه دارت در خوابگاه شهدا 
دایره فرهنگی خوابگاه شهدا دانشگاه صنعتی امیر کبیرهمچنین مسابقات درون خوابگاهی را دربین داشجویان ساکن این خوابگاه برگزار کرد. 
هدف از اجرای این مسابقات ایجاد فضایی صمیمی و جذاب برای دانشجویان در جهت رشد توانمندی های جسمی و روحی بوده است.