در قالب رویداد تانا؛ طرح های فناورانه مرتبط با مدیریت سبز ارائه می شوند

 | تاریخ ارسال: 1401/11/19 | 

دانشگاه صنعتی امیرکبیر،اقدام به برگزاری رویداد تانا با هدف ارائه دستاوردهای محققان در حوزه مدیریت سبز کرده است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر،یکی از ابزارهای کلیدی توسعه بازار شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور، برگزاری رویدادهای عرضه و تقاضای نیازهای فناورانه به منظور ارتباط نزدیک بین شرکت‌های متقاضی فناوری و شرکت‌های عرضه‌کننده فناوری است.
از این‌رو پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رویداد( تانا) در حوزه مدیریت سبز را برگزار می‌کند.
این رویداد با هدف ایجاد و توسعه تعاملات سازنده بین سازمان‌ها و نهادهای صاحب نیاز و مساله، تیم‌های فناور و صاحب راهکار و سرمایه‌گذاران، ۱۰ اسفندماه سالجاری  برگزار خواهد شد.
از دیگر اهداف برگزاری رویداد تانا می‌توان به شناسایی پتانسیل‌ها، تیم‌های شایسته و طرح‌های فناورانه و نوآورنه در حوزه مدیریت سبز، تسهیل ارتباط موثر میان صاحبان ایده و سرمایه‌گذاران، شناسایی و رفع نیازهای فناورانه اعلام شده از سوی سازمان‌ها و نهادهای صاحب مساله و توسعه بازار شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان و طرح‌های فناورانه اشاره کرد.
 بهینه‌سازی مصرف انرژی، مدیریت سبز (پساب، پسماند و انرژی)، مدیریت پسماند( شهری، کشاورزی و صنعتی) و پساب (‌صنعتی و شهری) محورهای این رویداد به شمار می روند.