سرپرست دانشگاه تاکید کرد؛ حمایت دانشگاه صنعتی امیرکبیر از برگزاری نمایشگاه‌های دانشجویی

 | تاریخ ارسال: 1402/12/19 | 

سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر از حمایت این دانشگاه برای برپایی نمایشگاه‌های دانشجویی در صحن دانشگاه به منظور ایجاد تنوع و ایجاد نشاط در بین دانشجویان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دکتر علیرضا رهایی در مراسم اختتامیه بازارچه خیریه و جشن نوروزی که در سالن اجتماعات مرکزی دانشگاه با حضور پرشور دانشجویان برگزار شد، تاکید کرد: در ماه و دو هفته پایانی سال قرار داریم امیدوارم این ایام برای همه ایام خوب و مبارکی باشد، اما اینکه مرکز مشاوره و جمعی از دانشجویان ما مبتکر این امر شده و مجموعه‌هایی را به عنوان مراکز خیریه به دانشگاه دعوت کردند به طوریکه این مجموعه‌ها در صحن و در زمین چمن دانشگاه مستقر شده و محصولات خود را که حاصل دست رنجشان بوده را در معرض دید گذاشتند، امر میمونی است.
وی در ادامه تصریح کرد: فرصتی پیش آمد و بنده از این مجموعه بازدیدی کردم از دو جنبه خوشحال شدم، اول اینکه اصولا مجموعه‌های خیریه کار با خیر برکتی انجام می دهند به طوریکه محصول کارشان کمک به اقشار مختلف مردمی است. دوم اینکه این محصولات که حاصل کار دست بود در معرض دید دانشجویان قرار گرفت و تنوعی را در محیط دانشگاه ایجاد کرد و دانشجویان ما از این بازارچه بازدید کردند، از این بابت از مراکز مشاوره تشکر می کنم.
دکتر رهایی خاطر نشان کرد: در سال ۹۰ نمایشگاهی تحت عنوان «شهر من فرهنگ من» در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد و بیشتر مجموعه‌های دانشجویی این نمایشگاه را از شهرهای مختلف برگزار می کردند که جذابیت بسیاری داشت و امیدوارم از این نوع کارها در آینده هم داشته باشیم.
سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر در پایان تاکید کرد: در این دو هفته پایان سال برای همه دانشجویان و همکارانی که در دانشگاه فعال هستند. آرزوی موفقیت دارم امیدوارم پایان سال پربرکتی داشته باشید و شروع سال آینده برای همه ایام مبارکی باشد.

 
برگزاری بازارچه خیریه نوروزی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر

 
به همت مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی امیرکبیر بازارچه خیریه نوروزی در  دانشگاه برگزار شد.
بازارچه خیریه نوروزی ۱۵ و ۱۶ اسفند ماه در زمین چمن دانشگاه با اختصاص ۷۰ میز برای بانوان سرپرست خانوار شامل: مواد خوراکی، چرم دوزی دستی، شمع سازی، بدلیجات، بافتنی دستی، کوسن دوزی، البسه، سفال، کیک و شیرینی پزی خانگی واختصاص ۳۰ میز به دانشجویان شامل: مواد غذایی، هنرهای دستی و کتاب برگزار شد.
گفتنی است: این بازارچه  با استقبال بازدید کنندگان و رضایت فروشندگان همراه بود.
گفتنی است، دکتر ابراهیم نعیمی مدیرکل دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم، دکتر رهایی سرپرست دانشگاه و دکتر اقبال شاکری نماینده مجلس شورای اسلامی از این نمایشگاه بازدید کردند.
غرفه دانشکده مهندسی پلیمر دانشگاه بعنوان غرفه برتر( فروش بیشتر ) انتخاب و تقدیر شد.
در حاشیه این نمایشگاه جشنواره آش محلی نیز به همت دختران دانشجوی خوابگاهی برگزار شد.