نمایشگاه تخصصی کار در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود

 | تاریخ ارسال: 1403/1/25 | 

نمایشگاه تخصصی کار به میزبانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر ۱۰ الی ۱۲ اردیبهشت ماه سالجاری برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، نمایشگاه تخصصی کار ۱۰ الی ۱۲ اردیبهشت ماه سالجاری، به میزبانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و با همکاری دانشگاه و شرکت توسعه و تجارت ورساز تدبیر به صورت حضوری و با محورهای اصلی صیانت از نیروی کار، تسهیل ورود دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی به بازار کار داخلی، ایجاد روحیه کارآفرینی و حفظ و ماندگارسازی نخبگان دانشگاهی در داخل کشور برگزار خواهد شد.
هدف اصلی نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی امیرکبیر توجه به موضوع مسئولیت اجتماعی و ارزش آفرینی و همچنین ایجاد فضایی برای تسهیل فرآیند ارتباط نخبگان دانشگاهی و استعدادهای برتر با صنعت می‌باشد.
در این رویداد، سازمان‌های شرکت‌کننده موقعیت‌های شغلی مختلف خود را ارائه خواهند کرد و کارجو با مراجعه به نمایشگاه کار علاوه بر کسب اطلاعات درباره شرکت‌ها و ارسال رزومه، این امکان را خواهد داشت تا با نمایندگان هر سازمان به طور مستقیم وارد گفت‌وگو شود. از جمله نتایج برگزاری این رویداد برای سازمان‌ها، تأمین نیرو‌ی متخصص و ارتقای برند کارفرمایی بوده و برای دانشجویان و فارغ التحصیلان جویای کار پیداکردن موقعیت شغلی تخصصی، یادگیری و شبکه‌سازی است.
لازم به ذکر است بازدید از نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی امیرکبیر برای عموم آزاد می‌باشد.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس اینترنتی  Jobexpohub.ir
Job.aut.ac.ir مراجعه و یا با شماره های ۰۲۱-۶۴۵۴۲۷۹۱ ، ۰۹۳۹۹۵۹۱۳۷۰و ۰۹۳۶۶۵۷۸۹۴۱
تماس حاصل نمایند.