رونمایی از سامانه مهارت افزایی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر/ شرط صدور گواهینامه معتبر برای دوره های مهارت‌آموزی

 | تاریخ ارسال: 1403/1/28 | 

مدیر سامانه مهارت افزایی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با اشاره به نحوه ارائه آموزش‌های مهارت افزایی از طریق این سامانه تاکید کرد: در پایان دوره در صورتی که دانشجویان بتوانند در آزمون پایانی حد نصاب نمره را کسب کنند، گواهینامه معتبر دانشگاهی صادر خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، علی ولی زاده در مراسم رونمایی از پلتفرم مهارت افزایی این دانشگاه، با بیان اینکه این پلتفرم با عنوان "اسکیلینو" از امروز آغاز به کار می کند، افزود: اسکیلینو یک پلتفرم جامع مهارت افزایی است که با تمرکز بر آموزش مهارت‌های نرم و نیز مهارت‌های تخصصی رایج بازار کار، فعال شده است.
وی با اشاره به نحوه ارائه آموزش‌های تخصصی از سوی این پلتفرم اظهار کرد: آموزش‌های ارائه شده از سوی این پلتفرم با محوریت ویدیوهای آموزشی همراه با بستر شبکه سازی و تعامل با اساتید و هم آموزان در فضای مجازی است که در قالب برگزاری رویدادهای حضوری با شیوه‌های نوآورانه جهت افزایش بهره وری آموزشی طراحی شده است.
ولی زاده هدف این سامانه را ارائه آموزش جدیدترین مهارت‌های مورد نیاز دانشجویان و فارغ التحصیلان در بازار کار عنوان کرد و یادآور شد: این سامانه جامع و فراگیر بوده و تمام دانشجویان کشور و کسانی که علاقمند به ارتقای مهارتهای فردی و شغلی خود هستند میتوانند از آن بهره مند شوند. از این رو همواره در تلاش هستیم تا با قیمت‌گذاری اقتصادی و در عین حفظ بالاترین کیفیت و پشتیبانی، هیچ دانشجویی از کسب مهارت‌های روز و پیشرفت در بازار کار جا نماند.
مدیر سامانه مهارت افزایی اسکیلینو با اشاره به بخش‌های این پلتفرم توضیح داد: اساتید دوره‌ها، با دقت و حساسیت بالایی انتخاب و ارزیابی می‎شوند به گونه ای که اساتید برگزیده برای ارائه آموزش ها، در حوزه کاری خود متخصص و بنام بوده و ترکیبی از فعالان صنعت و دانشگاه می‌باشند.
وی با تاکید بر اینکه محتوای آموزش‌های این دوره ها کاملا بر اساس نیاز بازار کار انتخاب شده تا به پیشرفت شغلی دانشجویان کمک کند، اظهار کرد: شبکه سازی در قالب رویدادهای حضوری و آنلاین از دیگر برنامه‌های این پلتفرم به شمار می رود. دانشجویان با شرکت در هر دوره امکان شبکه سازی و تعامل با هم آموزان و اساتید مربوط به صورت مجازی و همچنین مشارکت در رویدادهای حضوری را دارند.
ولی زاده با تاکید بر اینکه در این سامانه امکان پاسخگویی به سوالات دانشجویان از طریق پنل کاربری و اپلیکیشن اسکیلینو پیش بینی شده است، ادامه داد: دسترسی آسان به محتوا از دیگر مزایای این سامانه است به گونه ای که متقاضیان پس از خرید دوره می توانند در هر زمان و مکان بدون نیاز به مراجعه به سایت، از طریق اپلیکیشن اسکیلینو به محتوای دوره دسترسی داشته باشند.
به گفته وی در پایان دوره گواهی نامه معتبر دانشگاهی به شرکت کنندگان در هر دوره آموزشی مشروط بر آنکه حد نصاب لازم را در آزمون پایانی کسب کنند، اعطا خواهد شد. 

اطلاعات بیشتر:
https://Skillinno.com