دومین دوره مجموعه سخنرانی های علم داده و هوش مصنوعی امیرکبیر برگزار می شود

 | تاریخ ارسال: 1399/5/27 | 
دومین دوره مجموعه سخنرانی های علم داده و هوش مصنوعی امیرکبیر از ۲۲ تا ۳۱ مردادماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر به صورت آنلاین برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر،  دومین دوره‌ مجموعه سخنرانی‌های علم داده و هوش مصنوعی امیرکبیر به شکل دانشجویی توسط انجمن علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.
این برنامه شامل کارگاه ها، ارائه ها و سخنرانی ها است که کارگاه ها از ۲۲ تا ۲۶ مردادماه و ارائه ها و‌سخنرانی ها ۲۷ تا ۳۱ مردادماه برگزار می شود که این رویداد شامل ۱۰ کارگاه و ۲۰ ارائه است.
کارگاه‌های این رویداد با محوریت بررسی مباحث مختلف علم داده و هوش مصنوعی برای دانشجویان، شرکت ها و افراد علاقه مند برگزار خواهد شد که این کارگاه ها به شکل عملی و پروژه محور طراحی شده است.
ارائه‌های این رویداد شامل ۲۰ سخنرانی از اساتید و محققان ایرانی داخل و خارج کشور است.
در این رویداد علمی اساتید و محققان متعددی از دانشگاه‌های بنام کشور مانند صنعتی امیرکبیر، صنعتی شریف، تهران و همچنین دانشگاه های خارجی مانند استنفورد، ETH زوریخ، بن آلمان UCS، Monash، KTH, و ... حضور دارند.
همچنین سعی شده تا از محققان ایرانی شاغل در شرکت‌های مطرح خارجی نظیر گوگل و فیسبوک نیز در این رویداد دعوت به عمل آید تا جدیدترین تحولات حوزه های علم داده و هوش مصنوعی را مطرح کنند.