توسط دانشگاه صنعتی امیرکبیر؛ دومین رویداد فناوری در خدمت درمان برگزار می شود

 | تاریخ ارسال: 1399/7/1 | 

دومین رویداد فناوری در خدمت درمان با حضور مسئولان بیمارستان ها و شرکت های دانش بنیان(در حوزه سلامت )  ۱۵ مهرماه به صورت آنلاین توسط دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دومین رویداد فناوری در خدمت درمان با حضور  مسئولان بیمارستان ها و شرکت های دانش بنیان توسط مدیریت توسعه نوآوری و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر و با همکاری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می شود.
این رویداد با هدف ترویج فرهنگ همکاری میان فناوران و بازار، تجاری سازی و همچنین یاری رسانی به تیم درمانی کشور در شرایط اپیدمی کرونا برگزار خواهد شد.
در این رویداد بیمارستان های مسیح دانشوری، امام حسین(ع)، طالقانی، شهدا، لقمان و مدرس به ارائه نقاط قابل ارتقا در خدمات بهداشتی و درمانی می پردازند و فناوران در راستای برآوردسازی این نیازها خدمات و محصولات خود را تشریح می کنند.
فناوران و شرکت هایی که تمایل به ارائه محصولات خود در این رویداد را دارند می توانند تا ۱۰ مهرماه با شماره واتساپ ۰۹۱۰۰۰۴۶۳۷۰ مکاتبه کنند.
این رویداد ۱۵ مهرماه ساعت ۱۴-۱۶ برگزار می شود که حضور در رویداد برای عموم علاقمندان آزاد است و متقاضیان برای حضور و ثبت نام در این رویداد باید به لینک https://docs.google.com/forms/d/e/۱FAIpQLSeeY۱nZcMItNQ۸i۱_۶۰۳mQ۴q۹qPfPeTyhp۲LKzEKWpl۳۴mm۶w/viewform مراجعه کنند.
اولین رویداد ۲۹ مردادماه با همکاری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد که گزارش این رویداد در  لینک https://blog.behzee.com/technology-in-medicine-and-cure-۱/  قابل مشاهده است.