برگزاری سلسله کارگاه های «معنای زندگی چیست؟» هم زمان با حلول ماه مبارک رمضان در جهاددانشگاهی امیرکبیر

 | تاریخ ارسال: 1400/1/15 | 
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر، سیدعلی محمدپور از برگزاری سلسله کارگاه های «معنای زندگی چیست؟» هم زمان با حلول ماه مبارک رمضان خبر داد.
سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر با اعلام این خبر افزود: کانون مهر زندگی سازمان دانشجویان امیرکبیر در ادامه اجرای برنامه های حوزه سبک زندگی در نظر دارد سلسله کارگاه های «معنای زندگی چیست؟» را با حضور آقای سید مهدی سیدی، کارشناس و مدرس دوره های سبک زندگی و نویسندگی خلاق در ۸ جلسه برگزار نماید.
محمدپوردر ادامه داد: در این کارگاه ها موضوعاتی پیرامون چگونگی مواجهه با سردرگمی ها و شکست ها، فرآیند تصمیم گیری و هدف گذاری و به طور کلی «مهندسی انتخاب و تغییر» در مقاطع مختلف زندگی مورد بررسی قرار می گیرد که این موارد برای همه مخاطبین به ویژه دانشجویان، که در مقطعی از زندگی با انتخاب های تأثیر گذار قراردارند می تواند بسیار مثمر ثمر باشد.
محمدپور ضمن تأکید بر برگزاری رایگان این کارگاه ها برای دانشجویان سراسر کشور خاطر نشان کرد: کارگاه «معنای زندگی چیست؟» در ۸ جلسه و به صورت ۴ هفته متوالی در روزهای پنجشنبه و جمعه ، از ساعت ۱۷:۳۰ الی ۱۹ به صورت برخط در سامانه امجد جهاددانشگاهی امیرکبیر برگزار می شود و اولین جلسه آن روز ۱۹ ام فروردین ماه خواهد بود.
گفتنی است علاقمندان در سراسر کشور می توانند جهت ثبت نام در این کارگاه ها با آیدی ادمین کانال سازمان دانشجویان امیرکبیر به آدرس jd_aut_admin یا با شماره ۶۶۹۵۰۹۸۱ داخلی ۱۰۳ تماس حاصل نمایند.