تیرماه ۱۴۰۰؛ رویداد ایده بازار مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود

 | تاریخ ارسال: 1400/2/20 | 

رویداد ایده بازار مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر تیرماه سال ۱۴۰۰ برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، رویداد ایده‌بازار مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در تیرماه سال جاری برگزار می‌ شود که متقاضیان تا ۱۳ خردادماه مهلت دارند برای ثبت نام و ارسال طرح ها به این رویداد اقدام کنند.
این رویداد در دو بخش عرضه و تقاضا محور و با همکاری معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه علوم پزشکی ایران و همچنین مشارکت بخش خصوصی در محل دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد.
هدف از برگزاری این رویداد شناسایی فناوران و طرح‌های برتر برای جذب و استقرار در مرکز نوآوری دانشکده مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و همچنین حل چالش‌های فناورانه در قالب برگزاری «گام معکوس فناورانه ساخت و بومی سازی تجهیزات پزشکی» است.
این رویداد ویژه استان های تهران و البرز طراحی شده است.
ایده‌بازار مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، در تلاش است با شناسایی ایده‌ها و طرح‌های برتر این حوزه و هدایت آنها به سمت جامعه در راستای تجاری‌سازی آنها گامی مؤثر در مسیر ارتقای سلامت و خودکفایی کشور بردارد.
ایده‌پردازان و فناوران می‌توانند با مراجعه به تارنمای رویداد به نشانی https://ideasbazaar.ir/medicaleng-event، حداکثر تا سیزدهم خردادماه نسبت به ارسال طرح‌های خود اقدام کنند.