فهرست اعضای هیات علمی
#
نام
دانشکده
گروه
601
سید رسول موسوی
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی نرم افزار
602
سیدجمشید موسوی
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
گروه آموزشی مهندسی آب ومحیط زیست
603
فاطمه موسی زادگان
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی پوشاک و مدیریت
604
محمد حسن موسی زاده
دانشکده شیمی
گروه آموزشی شیمی کاربردی و آلی
605
دکتر مصطفی مهاجری
دانشکده مدیریت، علم و فنّاوری
گروه آموزشی مطالعات علم و فناوری
606
محمد مهرآفرین
دانشکده فیزیک و مهندسی انرژی
گروه آموزشی فیزیک عمومی
607
محمدرضا میبدی
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی نرم افزار
608
زهرا میرآخوری
گروه آموزشی تربیت بدنی
گروه آموزشی تربیت بدنی
609
سیدمحمدحسین میرباقری
دانشکده مهندسی مواد و متالورژی
گروه آموزشی فرآیندهای ساخت
610
سیدعلی میرحسنی
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی ریاضی کاربردی
611
دکتر سیدجواد میرخلیلی
گروه آموزشی معارف و علوم انسانی
گروه آموزشی معارف و علوم انسانی
612
دکتر سیدابوالفضل میردهقان اشکذری
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی تکنولوژی نساجی
613
سید محمدجواد میرزاپور آلهاشم
دانشکده مهندسی صنایع
گروه آموزشی تولید صنعتی
614
حمید میرزاده
دانشکده مهندسی پلیمر
گروه آموزشی صنایع پلیمر
615
دکتر رشید میرزاوند بروجنی
دانشکده مهندسی معدن
اعضای پیشکسوت دانشکده مهندسی معدن
616
سیداحسان میرصالحی
دانشکده مهندسی مواد و متالورژی
گروه آموزشی فرآیندهای ساخت
617
کاوس میرعباس زاده
دانشکده فیزیک و مهندسی انرژی
گروه آموزشی فیزیک کاربردی
618
سیدمجدالدین میرمحمدحسینی
دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
اعضای پیشکسوت دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست
619
مرتضی میرمحمدرضائی
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی ریاضی محض
620
گیتی میرمحمدصادقی
دانشکده مهندسی پلیمر
گروه آموزشی صنایع پلیمریزاسیون
621
هادی میری
گروه آموزشی تربیت بدنی
گروه آموزشی تربیت بدنی
622
محمد میلائی
گروه آموزشی تربیت بدنی
گروه آموزشی تربیت بدنی
623
جعفر میلی منفرد
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی قدرت
624
لیلا ناجی
دانشکده شیمی
گروه آموزشی شیمی کاربردی و آلی
625
حمید نادران طحان
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی حرارت و سیالات
626
عباس نادری فر
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی طراحی فرآیند
627
مالک نادری
دانشکده مهندسی مواد و متالورژی
گروه آموزشی تولید و سنتز مواد
628
حسین نازک دست
دانشکده مهندسی پلیمر
اعضای پیشکسوت دانشکده مهندسی پلیمر
629
بهرام ناصرنژاد
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی بیوتکنولوژی - محیط زیست
630
احسان ناظر فرد
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی هوش مصنوعی و رباتیک
631
فاطمه نامی
گروه آموزشی زبانهای خارجه
گروه آموزشی زبانهای خارجه
632
ملیکه نبئی
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیومکانیک
633
بهزاد نجفی سقزچی
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی ریاضی محض
634
هادی نخعی
گروه آموزشی معارف و علوم انسانی
اعضای پیشکسوت گروه آموزشی معارف و علوم انسانی
635
رضا ندافی
پژوهشکده فناوریهای نو
پژوهشکده هوافضا
636
مهیار نراقی
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی طراحی جامدات
637
لیلا نصر آزادانی
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی ترموسینیتیک و پدیده های انتقال
638
هوشنگ نصرتی
دانشکده مهندسی نساجی
گروه آموزشی تکنولوژی نساجی
639
عباس نصیرائی مقدم
دانشکده مهندسی پزشکی
گروه آموزشی بیوالکتریک
640
دکتر جیران نفر دستگردی
دانشکده مهندسی هوافضا
گروه آموزشی سازه‌های هوافضایی- مکانیک پرواز و کنترل
641
حامد نفیسی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی قدرت
642
ابوالقاسم نقاش
دانشکده مهندسی هوافضا
گروه آموزشی سازه‌های هوافضایی- مکانیک پرواز و کنترل
643
امید نقشینه ارجمند
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر
گروه آموزشی آمار
644
محمدحسین نمازی قدیم
دانشکده مهندسی شیمی
اعضای پیشکسوت دانشکده مهندسی شیمی
645
سيدسلمان نورآذرخشگناب
دانشکده مهندسی مکانیک
گروه آموزشی حرارت و سیالات
646
پرویز نورپناه
دانشکده مهندسی نساجی
اعضای پیشکسوت دانشکده مهندسی نساجی
647
سیدمجید نورحسینی
دانشکده مهندسی کامپیوتر
گروه آموزشی نرم افزار
648
حمیدرضا نوروزی
دانشکده مهندسی شیمی
گروه آموزشی ترموسینیتیک و پدیده های انتقال
649
یاسر نوروزی
دانشکده مهندسی برق
گروه آموزشی مخابرات
650
سحر نوری
دانشکده مهندسی هوافضا
گروه آموزشی آیرودینامیک - جلوبرنده‌ها