بایگانی بخش مهندسی خوردگی و حفاظت از مواد

img_yw_news
دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ -

پیام رئیس گروه

اهمیت حفظ و نگهداری سازه های فلزی و غیر فلزی در دنیای امروز امری حیاتی تلقی می گردد. هزینه های هنگفتی هر ساله به جهت نصب سازه ها در دریا و خشکی مصرف شده و این سازه ها ملزم به حفاظت و نگهداری هستند در غیر اینصورت به سرعت از بین رفته و مستلزم ضرر و زیان های فراوانی می گردند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ -

معرفی گروه خوردگی و حفاظت از مواد

خوردگی به تخریب مواد فلزی در اثر واکنش های شیمیائی و الکتروشیمیائی با محیط اطلاق می گردد. همه صنایع متاثر ار این پدیده دچار آسیب می شوند. مهندسین در این حوزه همواره در تلاش هستند تا روشهای موجود برای مقابله با اثرات زیانبار خوردگی را بهبود بخشیده و یا روشهای نوینی برای مقابله توسعه دهند.

img_yw_news
شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸ -

اعضای هیات علمی گروه مهندسی خوردگی و حفاظت از مواد

اعضای هیات علمی گروه مهندسی خوردگی و حفاظت از مواد

img_yw_news
جمعه ۸ آذر ۱۳۹۸ -

جداول لیست دروس مهندسی خوردگی و حفاظت از مواد

این گروه با ارایه واحدهای آموزشی مصوب وزارت علوم و حفظ و بهبود کیفیت تدریس، همچنین فراهم نمودن بهترین دستگاه های آزمون های خوردگی و پژوهشی در شهر بندرعباس سعی دارد تا دانشجویانی قوی و دارای سطحی قابل قبول به لحاظ معیارهای روز جهان تربیت نماید....   جداول لیست دروس مهندسی خوردگی و حفاظت از مواد

img_yw_news
پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸ -

آینده شغلی ،فارغ‌التحصیلان، رویکرد گروه و شرایط پذیرش دانشجو

فارغ التحصیلان این رشته می توانند در صنایع مختلفی مانند صنایع کشتی سازی و اسکله و بنادر، صنایع هواپیمایی، نفت و گاز، صنایع پتروشیمی و پالایشگاهی، نیروگاهی و مراکز پژوهشی و همچنین صنایع مرتبط با بیو مواد، به عنوان کارشناسان‌خوردگی، محقق بخش تحقیق و توسعه صنایع، کارشناس‌خوردگی آزمایشگاه و همچنین مدرس دوره‌های خوردگی و در مقاطع بالاتر به عنوان استاد دانشگاه مشغول به کار شوند.

img_yw_news
چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ -

ارتباط با ما

راه های ارتباطی با گروه بین رشته ای خوردگی: تلفن اداره آموزش در بندرعباس: (داخلی ۲۸)۳۳۶۲۵۲۴۷-۰۷۶ فکس بندرعباس: ۳۳۶۲۵۲۴۳-۰۷۶ نشانی پستی:بندرعباس- تقاطع خیابان فجر با بلوار ساحلی- روبروی پارک غدیر-دانشکده مهندسی دریا- گروه بین رشته ای مهندسی خوردگی و حفاظت از مواد- کدپستی: ۷۹۱۶۷۹۵۷۹۹  

img_yw_news
سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸ -

کنفرانس‌ها